Strona główna » Blog » Katie Holmes Twarzą Przyszłości Max Mara

Katie Holmes Twarzą Przyszłości Max Mara

Katie Holmes, znana aktorka i gwiazda Hollywood, otrzyma wyróżnienie Women In Film Max Mara “Face of the Future®”. Ceremonia wręczenia nagrody odbędzie się 16 czerwca 2011 roku podczas gali Women In Film Crystal + Lucy Awards.

Max Mara przyzna nagrodę Women In Film Max Mara “Face of the Future®”, we współpracy z organizacją Women in Film, już po raz szósty. W tym roku wyróżnienie trafi do utalentowanej aktorki – Katie Holmes. Zostanie ona uhonorowana nagrodą za swoje dotychczasowe dokonania aktorskie oraz za styl i elegancję.

Z tej okazji, 24 lutego b.r., Holmes pojawiła się w Mediolanie na pokazie Max Mara odbywającym się w ramach Milan Fashion Week. Aktorka miała na sobie okulary oraz kombinezon z najnowszej, wiosenno-letniej kolekcji Max Mara – obydwie rzeczy można kupić m.in. w salonie Max Mara przy Nowym Świecie 5 w Warszawie (w takim samym kombinezonie Agnieszka Maciąg pojawiła się na niedawnym otwarciu salonu przy Nowym Świecie – zobacz naszą fotorelację z otwarcia salonu). Dopełnieniem stroju był ikonowy płaszcz kamelowy Max Mara.

Katie Holmes międzynarodową sławę zdobyła rolą Joey Potter w serialu „Jezioro marzeń”. Na wielkim ekranie zadebiutowała w filmie „Burza lodowa”, gdzie zagrała u boku Tobeya McGuire’a. Zagrała także m.in. w takich produkcjach jak „Porzucona”, czy „Batman: Początek”. Holmes występuje także w teatrze.

The Women In Film Max Mara “Face of the Future®”Award wręczana jest od 2006 roku podczas ceremonii rozdania nagród Crystal+Lucy, przyznawanych przez organizację Women In Film pomagającą kobietom odnieść sukces w przemyśle filmowym. Nagroda Max Mara przyznawana jest za wybitne dokonania aktorkom znajdującym się w ważnym momencie swojej filmowej kariery, które jednocześnie prezentują nietuzinkowy styl i elegancję. W ubiegłych latach nagroda Max Mara powędrowała do Zoe Saldany, Elizabeth Banks, Ginnifer Goodwin, Emily Blunt i Marii Bello.

[nggallery id=956]

Women In Film to organizacja typu “non-profit” z siedzibą w Los Angeles. Od 1973 roku zajmuje się promocją i umacnianiem pozycji kobiet. Wraz z fundacją o tej samej nazwie, wspiera członków poprzez udostępnianie rozległych kontaktów, organizowanie programów edukacyjnych, stypendiów, stanowisk pracy, etc.

2018-03-14T11:30:16+00:001 kwietnia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: