Strona główna » Blog » Kate Moss – najbardziej imprezowa top modelka

Kate Moss – najbardziej imprezowa top modelka

Kate Moss jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych modelek na świecie. Mimo, że nie jest już najmłodsza w branży, w 2011 roku zajęła 3 miejsce w rankingu najlepiej zarabiających modelek według magazynu „Forbes”. „Vogue” uznał ją za najlepiej ubraną kobietę dekady. Wielbiciele plotkarskich portali z pewnością znają ją głównie z imprezowych wyskoków.

Kate urodziła się w 1974 roku w Addiscombe w Anglii. W 1988 roku została „odkryta” na lotnisku JFK w Nowym Jorku i od tamtej pory jej kariera potoczyła się błyskawicznie. Zaczęła pojawiać się na okładkach najbardziej prestiżowych modowych magazynów. Przełomem w jej karierze był moment, w którym została twarzą marki Calvin Klein. Pracowała dla Dolce & Gabbana, Gianiego Versace, Yves Saint Laurent i Coco Chanel.

W 2005 roku gazeta „Daily Mirror” opublikowała zdjęcia modelki wciągającej kokainę. Moss szybko zyskała przydomek „Kokainowa Kate” i równie szybko przestała się tym przejmować.

Moss znana jest ze swojej słabości do przystojniaków. W latach 90. spotykała się z aktorem Johnnym Deppem, później wpadła w destrukcyjny związek z Petem Doherty’m, obecnie jest żoną Jamiego Hince’a i istnieje szansa, że wreszcie się ustatkuje.

„Biografie: Kate Moss” już w sobotę 20 października o 21:00 i 02:00 na kanale Club TV.

[nggallery id=3624]

2012-10-17T06:19:05+00:0017 października 2012|Gwiazdy|