Strona główna » Blog » Kate Beckinsale i jej koledzy oszuści!

Kate Beckinsale i jej koledzy oszuści!

Już w czerwcu na antenie CBS Europa znakomita komedia kryminalna z doborową obsadą – „Polowanie na grube ryby” (1997). Dwóch uroczych oszustów i studentka medycyny, czyli Futterman, Townsend i Beckinsale w brawurowej komedii pełnej zabawnych zwrotów akcji! Film zobaczyć będzie można w niedzielę 9 czerwca o godzinie 20.00 w cyklu „Wieczór komediowy z gwiazdami”. Powtórki „Polowania na grube ryby” 10 czerwca o godzinie 17.55, 12 czerwca o godzinie 21.50, 14 czerwca o godzinie 17.55 oraz 15 czerwca o godzinie 14.00.

Jez (Stuart Townsend) i Dylan (Dan Futterman) to przyjaciele, którzy prowadzą nie do końca uczciwą działalność. Pozornie dzieli ich wszystko: Jez to nieśmiały Anglik, który nie radzi sobie z dziewczynami, ale ma wielkie uzdolnienia techniczne. Dylan jest wygadanym, pewnym siebie Amerykaninem. Bohaterów łączy spędzone w sierocińcu dzieciństwo oraz wspólne marzenie – obydwaj bardzo chcieliby mieć wielki dom.

Oszuści zachowują się jak współczesny Robin Hood. Pozbawiają pieniędzy zamożnych przedstawicieli londyńskiego biznesu. Pewnego dnia do teamu dołącza Georgie (Kate Beckinsale), urocza studentka medycyny, która dorabia jako sekretarka. Trójka bohaterów zaprzyjaźnia się, mimo że Georgie nie pochwala przestępczej działalności Jeza i Dylana. Kiedy bohaterowie mają już środki na wymarzony dom, sprawy komplikują się. Jedyna nadzieja w Georgie. Lecz i ona jest w tarapatach…

„Polowanie na grube ryby” to urocza angielska komedia z intrygą kryminalną w tle. Twórcy umiejętnie połączyli klimat znany z takich filmów jak „Cztery wesela i pogrzeb” i „Rybka zwana Wandą”. O sukcesie filmu przesądził przede wszystkim znakomity dobór aktorów. Autorem oryginalnej muzyki do filmu jest polski kompozytor Stanisław Syrewicz, ale brzmią tu też popularne piosenki z lat 60. Nagrody dla Kate Beckinsale (najlepsza aktorka) i Stefana Schwartza (reżyseria) na festiwalu w katalońskim Stiges.

Film „Polowanie na grube ryby” 9 czerwca o godzinie 20.00 w cyklu „Wieczór komediowy z gwiazdami” na kanale CBS Europa. Powtórki 12 czerwca o godzinie 21.50, 14 czerwca o godzinie 17.55 i 15 czerwca o godzinie 14.00

polowanie na grube ryby (2) polowanie na grube ryby (4) polowanie na grube ryby (5)

2018-03-14T08:09:41+00:004 czerwca 2013|Gwiazdy|