zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Katarzyna Zielińska dementuje plotki

Katarzyna Zielińska dementuje plotki

Dramatyczna końcówka roku : utrata pracy w telewizyjnym show, zagrożona rola w serialu , utrata kontraktu reklamowego, konflikty z koleżankami po fachu, brak pieniędzy na ślub, odwołanie urlopu. Te wszystkie „nieszczęścia” spadły według prasy brukowej na aktorkę, Katarzynę Zielińską w drugiej połowie 2012 roku.

Poddając analizie doniesienia kolorówek w zderzeniu z faktami opracowaliśmy semantycznie sformułowania nagminnie przez nie powtarzane:

1. Utrata pracy w telewizyjnym show – zrezygnowanie z pracy na rzecz nowych projektów zawodowych.

2. Utrata kontraktu reklamowego – wygaśnięcie jednorocznego kontraktu z firmą, która w strategii ma jednoroczną współpracę z gwiazdami.

3. Konflikty z koleżankami / kolegami po fachu – powstają zawsze kiedy przy jednym projekcie pracuje więcej niż jedna osoba. Czyli zawsze. Skłóca się wg koloru włosów, tuszy, płci, etc. A także zapewne wg widzimisię dziennikarza(ale to już nasze spekulacje).

4. Brak pieniędzy na ślub – to powód przyjmowania nowych propozycji zawodowych. Wg brukowców zapewne jedyny powód. Rozwój zawodowy nie ma znaczenia.

5. Odwołanie urlopu – przebukowanie wylotu z grudnia 2012 na styczeń 2013.

6. Zagrożona rola w serialu – tego to nawet producent nie potrafi zinterpretować, zważywszy że Aktorka została nominowana do Telekamery 2013, właśnie za rolę w jego serialu… I my też pozostajemy bezradni.

Może jednak niesprawiedliwe i mocno krzywdzące z naszej strony jest naigrywanie się z osób piszących do plotkarskiej prasy? W końcu jako agencja PR jesteśmy od tego, żeby pomagać, współpracować, doradzać,
etc. Tak, być może podążamy niewłaściwą drogą i czas spoważnieć.

Dlatego tu mała ściągawka dla osób piszących dla kolorówek:

– Katarzyna Zielińska sama zrezygnowała z udziału w show mimo ze bardzo się zżyła z ekipą (również z jej nowymi członkami).

– Jesienna, ósma edycja programu „Kocham Cię Polsko” była ostatnią. Od emisji ostatniego odcinka minął kwartał.

– Konfliktu z Joanną Koroniewską nie ma.

Marta Walawska z „Barw szczęścia” ma się bardzo dobrze.

Aktorka przypomina też, że jej życie prywatne to jej prywatna sprawa. Zdradza tylko, że wakacje na szczęście dojdą do skutku i już wkrótce Katarzyna spojrzy na to nasze medialne piekiełko z bardzo dalekiego dystansu.

Czego sobie i Państwu życzymy

Agencja TOO PR

P.S. Katarzyna Zielińska zaprasza tez na swojego bloga: http://katarzynazielinska.blog.pl/ To cenne i wiarygodne źródło wiedzy nt. Aktorki.

P.S. 2 Z ostatniej chwili – Katarzyna Zielińska nie brała udziału w castingu do Voice of Poland, ze względu na inne zobowiązania zawodowe w ogóle nie brała pod uwagę udziału w tym show, co więcej – nie dostała propozycji wzięcia w nim udziału.

Katarzyna Zielińska, foto: MWmedia

Katarzyna Zielińska, foto: MWmedia

 

 

2018-03-14T08:38:32+01:0016 stycznia 2013|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: