Strona główna » Blog » Katarzyna Żak, Anna Dereszowska, Jolanta Fraszyńska, Aleksandra Szwed w habitach!

Katarzyna Żak, Anna Dereszowska, Jolanta Fraszyńska, Aleksandra Szwed w habitach!

Siostrunie” to niekonwencjonalna, muzyczna opowieść, która rozbawi do łez każdego, kto zobaczy ten spektakl. Przed zgromadzoną widownią zaprezentuje się pięć niezwykle żywiołowych zakonnic, które opowiedzą o swoim życiu, marzeniach, powołaniu, a także… o pewnej bardzo niestrawnej zupie.

W celu podreperowania finansów zakonu, jak i zdobycia środków na „szczytny cel”, bohaterki gotowe są do największych poświęceń. W trakcie realizacji tego ważnego planu, swoje talenty i najskrytsze tajemnice odkryją przed nami: Siostra Przełożona ( Katarzyna Żak), Siostra Mary Hubert (Anna Dereszowska), Siostra Mary Roberta (Jolanta Fraszyńska), Siostra Mary Leo (Aleksandra Szwed/ Elżbieta Romanowska) oraz Siostra Mary Amnezja (Robert Rozmus).

Zapewniamy, że nie ma osoby, która mogłaby się uchronić przed urokiem osobistym tej wesołej gromadki. Więc nawet jeśli podczas spektaklu niespodziewanie okaże się, że weźmiemy udział w quizie – nie należy się przesadnie martwić. Siostra Mary Amnezja szybko o wszystkim zapomni. Każda z bohaterek jest wyjątkowa i niepowtarzalna – jednak ich największym atutem jest to, iż tworzą one niebywale zgrany zespół. Indywidualizm, entuzjazm i dopisujący siostrzyczkom czarny humor to znaki rozpoznawcze Zakonu Małych Sióstr z Hoboken.

Przewrotny humor, zabawa konwenansami oraz interakcja z publicznością, a także spora doza improwizacji, znakomita obsada aktorska, jak i muzyka na żywo w wykonaniu zespołu muzycznego The Jobbers daje nam pewność, że całość wypadnie śpiewająco.

[nggallery id=4563]

spektakl muzyczny
„Siostrunie”
(„Nunsense”)
Produkcja:
Ale! TEATR Grzegorz Smarz, Wojciech Słupski
Agencja Artystyczna Certus Krystyna Pietrzak

Reżyseria: Mariusz Kiljan
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Choreografia: Anna Głogowska
Step: Jiřina Nowakowska
Kostiumy: Sylwester Krupiński
Muzyka: Marcin Partyka

Występują:
Siostra Przełożona: Katarzyna Żak
Siostra Mary Hubert: Anna Dereszowska
Siostra Mary Roberta: Jolanta Fraszyńska
Siostra Mary Leo: Aleksandra Szwed/ Elżbieta Romanowska
Siostra Mary Amnezja: Robert Rozmus

Aktorom  towarzyszy czteroosobowy zespół muzyczny The Jobbers

Warszawska premiera spektaklu odbędzie się, 17 czerwca o godz. 17.30 i 20.30 (PREMIERA GALOWA) w Teatrze Komedia, który znajduje się przy ul. Słowackiego 19a.

Bilety w cenie 74zł, 79zł, 89zł oraz 130zł (PREMIERA GALOWA) można już zakupić w kasie Teatru, pod numerem telefonu: 22 498 59 30 a także na stronie http://www.ebilet.pl/

Siostrunie - Plakat warszawski

2018-03-14T08:17:06+00:0025 kwietnia 2013|Gwiazdy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: