Strona główna » Blog » Kasia Zielińska w ciąży? Zobacz zdjęcia!

Kasia Zielińska w ciąży? Zobacz zdjęcia!

Seksowna mistrzyni parkietu „Tańca z gwiazdami” w ciąży? Czy to możliwe? Zdjęcia nie kłamią – Kasia Zielińska promienieje z pokaźnym brzuszkiem.

Aktorka zgodziła się zmienić image dla roli w komedii romantycznej „Listy do M.”, którą w kinach będzie można zobaczyć już 10 listopada. Kasia Zielińska wciela się w piękną i zjawiskową Betty, która przyciąga wzrok niemal wszystkich napotkanych mężczyzn. Mogłaby mieć każdego faceta, ale najważniejszy jest dla niej tajemniczy Kazik. Kim jest mężczyzna, dla którego postanowiła zmienić całe swoje życie? Czy jest on ojcem dziecka? I jaki udział w całej miłosnej historii mają: romantyczna singielka Doris (Roma Gąsiorowska), facet z przeszłością (Maciej Stuhr),  35-latek z fantazją (Paweł Małaszyński), desperate housewife (Agnieszka Dygant), szarmancki brutal (Tomasz Karolak) i zapracowany psycholog (Piotr Adamczyk). Odpowiedź na te wszystkie pytania poznamy już w tym tygodniu!

„Listy do M.” to film w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich spotkało, to właśnie miłość! W jeden, wyjątkowy dzień w roku, pięć kobiet i pięciu mężczyzn przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec.

[nggallery id=2079]

Listy do M. – komedia bardzo romantyczna! Już w kinach!

2018-03-14T10:19:47+00:0017 listopada 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: