zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Kasia Stankiewicz powraca z nową, niezwykłą płytą

Kasia Stankiewicz powraca z nową, niezwykłą płytą

W marcu przyszłego roku na rynku pojawi się nowa, anglojęzyczna płyta Kasi Stankiewicz, wyprodukowana przez Eddi’ego Stevensa, współpracującego z takimi artystami jak Moloko czy Zeto 7 oraz Lukę, twórcę muzyki filmowej, znanego ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Pitbull„. Autorką muzyki i słów do wszystkich utworów na wydawnictwie jest Stankiewicz.

Zanim jednak płyta ujrzy światło dzienne, artystka, która w latach 90. święciła triumfy jako gwiazda pop, a od 10 lat wydaje solowe płyty skierowane do wytrawnego słuchacza, przygotowała dla swoich fanów niespodziankę będącą swoistym przygotowaniem ich na wielki powrót solistki.

Już 3 grudnia, swoją premierę będzie miała reedycja „Extrapop”, popularna płyta artystki wydana w 2003 roku. Oprócz utworów, które znajdują się na pierwszym wydaniu, płyta została wzbogacona o niepublikowane wcześniej remiksy, które wówczas wykonali Wardin i Luka oraz piosenkę „Run” z serialu „Londyńczycy”.

Stankiewicz stworzyła „Extrapop” z Luką. Jest to płyta, która do dziś dla fanów muzyki elektronicznej nosi miano „kultowej”. Dzięki niej Kasia zyskała jeszcze szersze grono słuchaczy. Album zdobył mnóstwo pozytywnych recenzji i uwydatnił talent pisarski Stankiewicz.

„Płyta „Extrapop” była wielkim zaskoczeniem artystycznym, odniosła sukces i dała początek mojej niezależnej i świadomie kierowanej drogi artystycznej. Dlatego propozycja mojego współwydawcy o wydaniu tego albumu wydała mi się oczywista przed płytą, która będzie najważniejszym projektem w mojej dotychczasowej, solowej karierze muzycznej” – powiedziała Stankiewicz.

„Extrapop” dostępny będzie od 3 grudnia w salonach EMPiK, oraz innych sklepach muzycznych. Cena płyty: 33,99 PLN. Współwydawcą płyty jest Polskie Radio.

Więcej informacji na www.kasiastankiewicz.pl

2012-11-28T07:08:33+01:0028 listopada 2012|Gwiazdy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: