zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Karolina Skwarska Bursztynową Miss Polski 2012

Karolina Skwarska Bursztynową Miss Polski 2012

Karolina Skwarska z Nidzicy została Bursztynową Miss Polski 2012. Finał konkursu, który odbył się w sobotę, 18 sierpnia na Promenadzie w Ustce, zakończył tygodniowe zgrupowanie 12 finalistek w tym nadmorskim kurorcie.

Podczas kilkudniowego pobytu kandydatki na Bursztynową Miss Polski m.in. spotkały się z burmistrzem Ustki Janem Olechem, zwiedzały trałowiec ORP Gopło, wzięły udział w sesji zdjęciowej do ekskluzywnego kalendarza na 2013 rok na plaży w Orzechowie, ćwiczyły układy choreograficzne do sobotniego finału, które zaprezentowały także na ulicach Ustki, a w wolnych chwilach relaksowały się na basenie Hotelu Lubicz.

Najważniejszym punktem zgrupowania był jednak finał konkursu na nadmorskiej Promenadzie, który zgromadził tłumy turystów i mieszkańców Ustki. Kandydatki zaprezentowały się publiczności podczas czterech wyjść konkursowych: w sukienkach wieczorowych z Atelier Edyta Graca, jedno i dwuczęściowych strojach kąpielowych Self Collection oraz wyjściu sponsorowanym przez firmę MacCoffee.

Po ostatniej prezentacji konkursowej, jury w skład którego weszli: Jan Olech – burmistrz Ustki, Stanisław Podlewski – dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ustce i współorganizator Lata z Bursztynową Miss, Piotr Woźniak-Głębocki – Dyrektor Generalny Empire Distribution Sp. z o.o., dystrybutora marki MacCoffee oraz Hyson, Adam Brinkiewicz – organizator Lata z Bursztynową Miss i prezes Agencji Marketingowo-Reklamowej Lider, dokonało wyboru najpiękniejszych. Główny tytuł Bursztynowej Miss Polski Ustka 2012, przyznano Karolinie Skwarskiej.

– Werdyktem jury byłam strasznie zaskoczona. Nie spodziewałam się tego – przyznaje 22-letnia nidziczanka. – To było bardzo sympatyczne uczucie. Po zejściu ze sceny odebrałam chyba z 50 telefonów z gratulacjami. Pobyt w Ustce będę mile wspominała. Poznałam tu wielu fajnych ludzi. Bardzo możliwe, że niedługo wyjadę za granicę na kontrakt w roli modelki. Chcę spróbować swoich sił i iść dalej w tym kierunku.

Podczas sobotniego finału jury, oprócz tytułu głównego, przyznało także tytuły komplementarne. Dwa z nich przypadły Magdalenie Srock z Elbląga, która została Bursztynową Miss Pujan Ustka 2012 oraz Bursztynową Miss Polski Internetu 2012. Alicja Kula z Górowa Iławeckiego zdobyła tytuł Bursztynowej Miss Dziennika Bałtyckiego 2012, z kolei Alicja Oryl z Elbląga – Bursztynowej Miss Fantazja Ustka 2012. Swój tytuł przyznali również przybyli na Promenadę widzowie, którzy na specjalnych kuponach oddawali głosy na swoją faworytkę. W ten sposób tytuł Bursztynowej Miss Publiczności Ustka 2012, trafił do Patrycji Kunysz ze Słupska.

Każda z wyróżnionych kandydatek konkursu otrzymała nagrody. Były to: upominki od firmy Empire Distribution Sp. z o.o., dystrybutora marek MacCoffee oraz Hyson, wysokiej klasy kosmetyki marki Paul Sagane, zestawy kosmetyków L’Oreal Paris Professionnel, ufundowane przez salony fryzjerskie Ce-Ce POINT oraz szklaną statuetkę z bursztynem ufundowaną przez firmę Pujan. Pozostałe finalistki otrzymały: zestaw upominkowy od firmy Paul Sagane, zestawy upominkowe kometyków L’Oreal Paris Professionnel, ufundowane przez salony fryzjerskie Ce-Ce POINT, zestawy upominkowe od firmy Empire Distribution Sp. z o.o. Wszystkie otrzymały również stroje kąpielowe ufundowane przez firmę Self Company Group, projektującą i produkującą stroje kąpielowe. Dodatkowo zdobywczyni głównego tytułu otrzymała suknię wieczorową Atelier „Suknie Marzeń” Edyta Graca.

Bogate fotorelacje oraz filmy z finału i pobytu kandydatek w Ustce, znaleźć można na oficjalnej stronie wyborów – www.bursztynowamiss.pl

[nggallery id=3222] [nggallery id=3221]

foto: EGM Multimedia

2018-03-14T09:21:39+01:0020 sierpnia 2012|Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: