Karolina Malinowska: Kobieta w dzisiejszych czasach musi być cyborgiem

Strona główna » Blog » Karolina Malinowska: Kobieta w dzisiejszych czasach musi być cyborgiem

Karolina Malinowska: Kobieta w dzisiejszych czasach musi być cyborgiem

Idealna matka, atrakcyjna kobieta, perfekcyjna pani domu, a do tego kobieta sukcesu  oczekiwania wobec Polek rosną i wiele z ich popada w kompleksy. – W dzisiejszych czasach lansowany jest obraz kobiety-cyborga – ocenia Karolina Malinowska, modelka, prywatnie mama trzech chłopców. Eksperci ostrzegają, że może to powodować problemy nie tylko w życiu zawodowym, ale także rodzinnym.

– Zawsze wygląda perfekcyjnie, ma perfekcyjne dzieci, w każdej chwili może zdać test białej rękawiczki. Do tego wszystkiego ma super pracę, jest inteligentna, zawsze wypoczęta i generalnie cyborg – tak według Karoliny Malinowskiej wygląda życie współczesnej kobiety.

Modelka od razu dodaje, że jest to fałszywy obraz, bo kobiety w natłoku codziennych zadań zazwyczaj zapominają o sobie samych i nie mają czasu o siebie zadbać.

 – Ten, kto wynalazł make-up powinien dostać Pokojową Nagrodę Nobla – stwierdza modelka.

Mama trzech chłopców, z których najmłodszego urodziła niecałe dwa miesiące temu, zachwyca zgrabną sylwetką. Jak przyznaje Malinowska, najlepszym sposobem na zrzucenie kilogramów po ciąży jest po prostu oddanie się wychowaniu dzieci.

– Cały czas podnosisz dziecko, biegasz z góry na dół, masz jeszcze dwójkę starszych, które trzeba wyprawić do przedszkola, pójść na hulajnogę, pójść na spacer, wybiegać psa i oto powrót do formy – mówi modelka.

Jednak Karolina Malinowska nie narzeka z powodu zbyt wielu domowych obowiązków. Cieszy się, że nieregularny tryb pracy pozwala jej poświęcać więcej czasu dzieciom.

– To jest radocha być z dzieciakami, nie ma co ukrywać. Ja lubię być panią domu – dodaje Malinowska.

2013-10-25T09:23:07+00:0026 października 2013|Hot or Not, Świat Kobiet|