Strona główna » Blog » Karnawałowy bal charytatywny „Promyk Dnia”

Karnawałowy bal charytatywny „Promyk Dnia”

Stanisław Soyka, Maria Niklińska to tylko niektóre gwiazdy III Balu Charytatywnego „Promyk Dnia„, który odbył się w sobotę, 22 stycznia w hotelu Intercontinental. To wydarzenie to kontynuacja tradycji Bali Charytatywnych Świetlic Środowiskowych „Promyk Dnia”. Miejsce wybrano też nieprzypadkowo, jako że hotel Intercontinental to nie tylko sponsor programu, ale i laureat Złotego Promyka 2009.

Szczególną atrakcją III Balu Charytatywnego był recital Stanisława Soyki, choć i innych atrakcji tego wieczora nie brakowało. Loterię fantową poprowadził Daniel Wieleba, z mini recitalem wystąpił Maciej Jachowski, a swoje umiejętności taneczne zaprezentowali Maria Niklińska i Tomasz Barański, para z programu „Taniec z gwiazdami”. Całość poprowadziła Jolanta Fajkowska, a w trakcie balu, którego gośćmi był m.in. polarnik Janek Mela, najmłodszy w historii zdobywca biegunów (północnego i południowego) w ciągu jednego roku, a także aktorka Anna Powierza, wręczone zostały Złote Promyki i Nagrody Specjalne, które są wyrazem wielkiej wdzięczności za serce, zaangażowanie i pomoc świetlicom środowiskowym „Promyk Dnia”.
Dochód z III Balu Charytatywnego zostanie w całości przeznaczony na wypoczynek letni 2011 dla dzieci ze świetlic środowiskowych „Promyk Dnia”.

[nggallery id=601]

2011-01-24T02:58:21+00:0024 stycznia 2011|Styl|