zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Karnawał w kolorze srebra i złota

Karnawał w kolorze srebra i złota

Pewnym krokiem nadchodzi karnawał. Aby wyglądać modnie i zniewalająco nie musisz zmieniać całej garderoby. Działaj jak wytrawne fashionistki, które klasyczną mała czarną uzupełniają o modne i błyszczące dodatki. Dzięki temu ta sama kreacja z różnymi zestawami biżuterii stanie się idealną propozycją na karnawałowe wieczory.

W tym roku, na salonach króluje błysk. Nasz strój musi olśniewać. Biżuteria diva proponuje, by zaszaleć z dodatkami i karnawałową kreację uzupełnić o błyszczące ozdoby w ponadczasowym kolorze srebra i złota. Nie warto zmieniać całej garderoby. Wystarczy jedna kreacja i kilka zestawów modnej biżuterii, by na każdej imprezie karnawałowej wyglądać wyjątkowo.

„W kolekcjach diva stałym elementem jest biżuteria w kolorze srebra czy złota, od klasycznych form po oryginalne ozdoby fashion. Naszą filozofią jest bowiem dostarczanie modnych dodatków dla każdej kobiety i na każdą okazję. Dzięki szerokiej ofercie w sklepach diva klientki mogą skompletować kilka modnych zestawów biżuterii. To rozwiązanie idealne na nadchodzący karnawał” – mówi Michelle Bohn, Head of product marki diva w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej.

W kolekcji Gold króluje złoto. Duże kolczyki, wisiory i szerokie bransolety to propozycja idealna na imprezowy wieczór. Jednak nie każdy kocha ten szlachetny kolor. Dla miłośników księżycowych, zimnych odcieni diva proponuje szeroki wybór biżuterii z kolekcji Silver Basic lub Fashion. Delikatne srebrne dodatki mogą zostać wzbogacone o błyszczące kryształy, które idealnie wpisują się w błyszczący trend sezonu.

Nie ważne więc czy kochasz ciepły blask złota, czy wolisz subtelne i modne srebrne dodatki. Biżuteria diva to doskonałe rozwiązanie na każdą okazję.

[nggallery id=2285]

2012-01-04T10:24:45+01:004 stycznia 2012|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: