Strona główna » Blog » Kamila Boruta, Marcin Hycnar – fotorelacja z ich ślubu!

Kamila Boruta, Marcin Hycnar – fotorelacja z ich ślubu!

Aktorka Kamila Boruta i aktor Marcin Hycnar wypowiedzieli sakramentalne „Tak!”. Byliśmy obecni na tej wyjątkowej uroczystości, która odbyła się w sobotę, 13. sierpnia w scenerii Lasku Bielańskiego.

Wybranką Marcina Hycnar, aktora z serialu „Barwy Szczęścia” została aktorka Kamila Boruta, znana z roli studentki psychologii w serialu „M jak miłość”. Ona ma 27, on 28 lat, poznali się dwa lata temu podczas dubbingu.

Wyjątkowo piękna ceremonia ślubna odbyła się w Kościele Pokamedulskim pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia NMP na warszawskich Bielanach, a cała uroczystość była idealnie zaplanowana. Poczynając od wyboru uroczej świątyni, czy stylowego Mini Morisa zamiast stereotypowej białej limuzyny, a na kreacjach ślubnych kończąc – Kamila wyglądała olśniewająco w delikatnej, śnieżnobiałej sukni bez ramiączek, a Marcin w eleganckim garniturze z tradycyjną muszką.

Państwu Młodym, którzy nie kryli swojego wzruszenia, towarzyszyli w tym najważniejszym dla nich dniu m.in. aktor Grzegorz Małecki – świadek na ślubie, Magdalena Górska, Patrycja Soliman i Dominika Łakomska.

Młodej Parze życzymy wiele szczęścia na nowej drodze życia!

[nggallery id=1645]

[nggallery id=1646]

2011-08-14T08:59:52+00:0014 sierpnia 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: