zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Kamil Sobczyk i jego kolekcja

Kamil Sobczyk i jego kolekcja

Finalista międzynarodowych konkursów: Fashion Designer Awards, Re-Act Fashion Show oraz europejskiego konkursu tkanin CCC Crush – Rooms for Free. Brał udział w Fashion Week Poland 2009. Bywa określany jako wschodząca gwiazda polskiej mody. Kontynuuje studia na łódzkiej ASP i już zdobywa świetne recenzje.

Jego kreacje mają wzbudzać emocje i zmuszać do refleksji. Ich uniwersalizm sprawia, że doskonale nadają się do noszenia na różne okazje.

Kreacje dla kobiet są zmysłowe, trochę subtelne i zawadiackie. Męska kolekcja to mieszanka klasyki i awangardy. Mężczyźni noszący ubrania „od Sobczyka” będą się wyróżniać i przyciągać spojrzenia.

Kamil Sobczyk w swoich kreacjach zwraca szczególną uwagę na nietypowe detale, które sprawiają, że jego ubrania noszą znamiona ekskluzywnej, limitowanej edycji. Dzięki temu nie sposób ich pomylić z inną marką.

Jego inspiracją jest muzyka. Czasem na podstawie jednego utworu jest w stanie stworzyć całą kolekcję ubrań. Przy projektowaniu najlepiej pracuje mu się z muzyką filmową, elektroniczną lub rockiem alternatywnym. Do muzyki filmowej najczęściej powstają elegancje, kobiece suknie, natomiast mocniejsze brzmienia pomagają mu w tworzeniu ubrań dla mężczyzn.

[nggallery id=3709]

sklep-online/strona:
www.kamil-sobczyk.com

2018-03-14T08:53:13+01:002 listopada 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: