Strona główna » Blog » Kalendarz Miss Wheelchair World 2017 na 2018

Kalendarz Miss Wheelchair World 2017 na 2018

Kalendarz, który łamie stereotypy, wzbudza zainteresowanie i pokazuje piękno BEZ BARIER… czyli Kalendarz z finalistkami wyborów Miss Wheelchair World 2017 na rok 2018. Na dwunastu jego kartach – dwadzieścia cztery przepiękne kobiety, które pokazują, że piękno nie ma barier, a niepełnosprawność nie jest wyznacznikiem człowieczeństwa…

Wybory Miss Wheelchair World to pierwszy tak duży projekt, realizowany by walczyć z dyskryminacją nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Organizatorem tego niezwykłego wydarzenia była Fundacja Jedyna Taka, a jego gospodarzem Miasto Stołeczne Warszawa. Mamy jednak świadomość jak wiele w tej dziedzinie jest jeszcze do zrobienia oraz że warto motywować innych do działania… Projekt Miss Wheelchair World jak i podsumowujący go kalendarz powstał z myślą o zmianie wizerunkowej kobiet poruszających się na wózku inwalidzkim na całym świecie. Dziękujemy wszystkim partnerom*, którzy wspierali nas podczas organizacji wyborów Miss Wheelchair World 2017 oraz przyczynili się do powstania tego niezwykłego kalendarza…

Kalendarza, który jest odważny i niebanalny łamie stereotypy, walczy z dyskryminacją, wzbudza zainteresowanie i pokazuje piękno BEZ BARIER… Zdjęcia do kalendarza wykonali Katarzyna Gwizdoń-Ciachorowska (What Katie Shot) oraz Dawid Fuz (13w13). A dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczony na działania Fundacji Jedyna Taka.

Kalendarz można nabyć za pośrednictwem portalu allegro: http://allegro.pl/kalendarz-miss-wheelchair-world-2017-na-2018-i7089660993.html#thumb/4 Koszt kalendarza to 25,00 zł plus koszt wysyłki.

* Partnerzy konkursu:
– Partner Główny: Hotel Raddison Blu Sobieski
– Partner Złoty: Quickie Wheelchairs, SOD – Paweł Janiszewski, Hummel Polska, Lifestyle Designers, KLINIKA UZDROWISKOWA „POD TĘŻNIAMI” im. JANA PAWŁA II – SPÓŁDZIELNIA USŁUG MEDYCZNYCH, Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o., urbaninfo.tv, Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.
– Partner Srebrny: Hairmate, Rafcar, Stricker, PRIMAMODA
– Partnerzy Fundacji Jedyna Taka: Quickie Wheelchairs, SOD – Paweł Janiszewski, Czerkawski Odszkodowania Sp. z o.o., Polski HR – A-Trybut S.A. Agencja zatrudnienia osób niepełnosprawnych, Nipplex, GO-CAB Sp. z o.o., superoslony.pl, Elastic Sp. z o. o.

Patronat medialny: ModaiJa

2017-12-21T10:25:12+00:0021 grudnia 2017|Patronaty|