Strona główna » Blog » Kalendarz Marzeń 2011

Kalendarz Marzeń 2011

Wspaniałe gwiazdy, wspaniałe kreacje, a wszystko to doskonale sfotografowane we wspaniałej oprawie. Tak przedstawia się Kalendarz Marzeń 2011, którego uroczysta prezentacja odbyła się w poniedziałek, 15. listopada w Teatrze Kamienica w Warszawie.

Kalendarz jako skończone dzieło artystyczne dedykowane jest Fundacji Spełnionych Marzeń i ma za zadanie wesprzeć jej działania na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. W kalendarzu występują znane kobiety świata mody, filmu, teatru oraz muzyki. Artystki, które zgodziły się wystąpić na 12 kartach limitowanego kalendarza zaprezentują się w kreacjach, zaprojektowanych specjalnie na tę okazję przez Ewę i Piotra Krajewskich. Na 12 kartach kalendarza prezentują się nam : Ania Wiśniewska, Anna Ibisz, Olga Borys, Anna Czartoryska, Edyta Herbuś, Anna Dereszowska, Anna Popek, Weronika Książkiewicz, Aneta Zając.
Sesje do kalendarza zrealizowano w magicznym miejscu, jakim jest barokowy Pałac w Wilanowie. Piękne, stylowe wnętrza oraz bajeczna okolica pałacu bez wątpienia dodała kalendarzowi szyku i elegancji.

Pomysłodawcami i Twórcami Projektu są Ewa i Piotr Krajewscy, Krzysztof Werema, Krzysztof Nadziejewiec ,
„To były miesiące ciężkiej pracy w pięknej scenerii i z pięknymi kobietami. Ten kalendarz to prezent dla Fundacji i jej podopiecznych. Wierzymy, że tak wspaniały pomysł przyczyni się do spełnienia marzeń niejednego dziecka. Dziękujemy Wszystkim Gwiazdom które zgodziły się na współprace z nami na tak Szczytny Cel jakim jest Kalendarz, Partnerom, Sponsorom, Mediom, Wszystkim którzy pojawili się na wczorajszej Gali. Dziękujemy bardzo” – te podziękowania składa za naszym pośrednictwem Ewa Krajewska.

W prezentacji Kalendarza udział wzięli m.in. Ewa i Piotr Krajewscy – projektanci mody, autorzy kolekcji Kalendarza Marzeń 2011, Krzysztof Werema – autor zdjęć, Katarzyna Glinka, Joanna Jabłczyńska, Iwona Guzowska, Emilian Kamiński, oraz Gwiazdy Kalendarza.
Gospodarzami wieczoru byli Tomasz Osuch oraz Andrzej Nejman – Fundacja Spełnionych Marzeń, a podczas prezentacji, na której gości przyjmowano przepysznym sushi, przyjmowane były także zapisy na limitowaną wersję Kalendarza z autografami wszystkich Gwiazd.

[nggallery id=372]

2010-11-18T11:25:45+00:0016 listopada 2010|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: