Strona główna » Blog » Kabaret na polu golfowym

Kabaret na polu golfowym

W sobotę, 25 września, na terenie Sobieni Królewskich Golf & Country Club odbyło się uroczyste otwarcie pola golfowego. Do dyspozycji graczy oficjalnie oddano pierwsze 9 dołków. Nie mogło tam zabraknąć twarzy gości znanych i lubianych.

Tego dnia w Sobieniach Królewskich czekało mnóstwo atrakcji. Od samego rana na nowym polu golfowym rozegrano dwa turnieje, w tym Sobienie Królewskie Invitational. Wśród zawodników pojawili się tu znani, nie tylko ze swojej golfowej pasji, członkowie Kabaretu Ani Mru MruMarcin Wójcik i Michał Wójcik, a także Mariusz Czerkawski –zawodowy hokeista. Waldemar Wilkołek, któremu kontuzja nie pozwoliła na udział w grze, wiernie kibicował kolegom z kabaretu.

Pierwszy strzał padł spod kija Mariusza Czerkawskiego oraz Marcina Wójcika. Oba wykonane perfekcyjnie. Mimo napięcia i tłumu gapiów inaugurujące tee shoty wprawiły w zachwyt samego Scotta Cranfielda – trenera golfowych sław.

A jak wypadli już na polu gry? Można śmiało powiedzieć, że spisali się doskonale. Team Michała Wójcika zajął pierwsze miejsce, tuż za nim na podium stanęła drużyna Mariusza Czerkawskiego. Całe znakomite grono zostało też wyróżnione honorowym członkostwem w klubie golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

[nggallery id=3381]

2012-09-13T18:07:56+00:0018 października 2010|Styl|

Może zainteresuje Cię również: