Strona główna » Blog » Już dziś poznamy zwycięzców Viva Comet 2012

Już dziś poznamy zwycięzców Viva Comet 2012

Już dziś poznamy nazwiska artystów, którzy odbiorą statuetki nagród muzycznych Viva Comet 2012. Już dziś – w czwartek 23 lutego – Warszawskie Centrum EXPO XXI będzie gościć największe gwiazdy polskiej muzyki pop, które tłumnie przybędą na galę Vivy.

Środa to dzień prób i przygotowań do jednej z najważniejszych imprez muzycznych roku.  Swój występ na imprezie potwierdziły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, m.in. Edyta Górniak, Afromental, Marina, Pezet, Mrozu, Video, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Mezo oraz Kalwi & Remi.  Podobnie jak w zeszłych latach, kiedy na scenie prezentowali się Doda, Ewa Farna, Inna czy tATu, tak i tym razem organizatorzy zapowiadają sporo muzycznych niespodzianek. Tegoroczną ceremonię poprowadzą trzy prezenterki Vivy – Kasia Kępka, Jutyna Kozłowska oraz Natalia Jakuła.

Zanim okaże się, kto w tym roku zdobędzie statuetki Viva Comet, na które fani oddali do tej pory rekordowe 3 miliony głosów, zaproszone gwiazdy przespacerują się po czerwonym dywanie, a ich kreacje będzie komentował znany stylista Tomasz Jacyków. Ich stylizacje będziemy mogli podziwiać na stronie Comet: oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/vivapolska. Swoją obecność na czerwonym dywanie w tym roku potwierdziły już takie gwiazdy, jak Weronika Książkiewicz, Joanna Liszowska i Michał Piróg, kolejne poznamy tuż przed galą.

Nagrody Viva Comet przyznawane są najlepszym polskim artystom, albumom, utworom oraz teledyskom ostatnich miesięcy. Zwycięzców w dziesięciu kategoriach typują widzowie, głosując na stronie internetowej: .

Viva Comet 2012 będzie można śledzić na żywo na stronie Orange.pl. To nie jedyna niespodzianka dla fanów Vivy. W tym roku stacja przewidziała specjalną, dodatkową kategorię – „Fan Roku”.
W odróżnieniu od pozostałych nagród, nie jest ona przyznawana na podstawie głosowania Internautów. Zwycięzcę wybiorą przedstawicie stacji, a będzie nim osoba, która w mijającym roku była najaktywniejsza na fan page’u Vivy na  Facebooku.

Ewa Farna

Gala Viva Comet 2012 zostanie wyemitowana na  żywo w Viva Polska 23 lutego o godz. 20:00.

2018-03-14T09:55:56+00:0023 lutego 2012|Gwiazdy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: