Strona główna » Blog » Jude Law w kampanii Vogue Eyewear for Men SS2013

Jude Law w kampanii Vogue Eyewear for Men SS2013

Ekskluzywnym scenariuszem kampanii Wiosna/Lato 2012 „He’s In VogueVogue Eyewear for Men było Oyster Bay na Long Island. Miejsce to znane jest z licznych powieści i filmów, których akcje rozgrywały się właśnie tutaj, z artystów kochanych przez pokolenia, ważnych rodzin i nowojorskich intelektualistów zamieszkujących w willach w stylu New England, zwróconych w kierunku oceanu, nad którym spędzili pamiętne lata.

Właśnie te budynki usytuowane na plaży stały się planem filmowym, a otulający je wiatr ścieżką dźwiękową sesji
fotograficznej, w trakcie której Jude Law, bożyszcze kina i twarz Vogue Eyewear for Men, został uwieczniony przez
Petera Lindbergha, fotografa, który bardziej niż ktokolwiek inny tchnął duszę w zdjęcia prezentujące modę.
Lindbergh i Law tworzą świetną parę, co daje się odczuć w każdej fotografii z tej kampanii. „Praca z Peterem – mówi aktor – była bardzo prosta i zawsze jest specjalnym doświadczeniem: na planie zawsze jest przyjazna atmosfera i od razu wiesz, że rezultat będzie wspaniały. Świat, który próbowaliśmy stworzyć na Long Island musiał być prawdziwy dla mnie i uważam, że wynik jest stylowy i lekki”.

Jude Law dodaje: „Noszę okulary do czytania już od kilku lat i wciąż to coś nowego dla mnie, ale podoba mi się fakt, że poza funkcjonalnością są także estetyczne i wybieram je starannie, ponieważ one wiele o mnie mówią. Gdy więc Vogue Eyewear for Men poprosił mnie o współpracę, chętnie się zgodziłem”.
Również i Peter Lindbergh uważa Jude’a Law za doskonałego odtwórcę, któremu udaje się oddać naturalny i intymny nastrój, który od zawsze wyróżnia jego fotografie: „Fotografowie to szczęściarze! (przynajmniej czasem). Robienie zdjęć w Oyster Bay na Long Island w piękny letni dzień z Judem Law, człowiekiem o rzadkich i znakomitych warunkach, to prawie raj. Oprócz tego, że jest świetnym aktorem, jest najbardziej uprzejmym człowiekiem, jakiego spotkałem, nie wspominając o tym, że jest bardzo przystojny. Alana Terry, wspaniały dyrektor artystyczny, Erika Ferszt i Paola Calaresi wspaniałe klientki oraz swoboda… Jestem naprawdę szczęśliwym fotografem”

Zdjęcie po zdjęciu, Peter Lindbergh i Jude Law stworzyli nową kampanię będącą w doskonałej harmonii z charakterem okularów Vogue Eyewear for Men. Okularów o silnej i zdecydowanej osobowości, która łączy klasyczną elegancję z nowoczesną techniką oraz rzemiosłem Made in Italy.

Zarówno okularom korekcyjnym, jak i słonecznym udaje się połączyć linearny design z lekkością i komfortem dla użytkownika, bez rezygnowania ze stylu: zasadniczego elementu, bez którego nowoczesny mężczyzna nie może
się obejść w żadnym momencie.

[nggallery id=4140]

VO 2777S –  Te okulary słoneczne o młodzieżowym i modnym kształcie w przemyślany sposób łączą octan z metalem, zarówno w przedniej części (na wpół bez oprawki), jak i w metalowych zausznikach z końcówką wykonaną z octanu. Model wzbogacony szczegółami, takimi jak logo „V” na zausznikach i soczewce, jest idealny dla mężczyzn, którzy nie
chcą rezygnować z oryginalnego i indywidualnego stylu.

VO 3826S Elegancja i lekkość połączone z prostotą formy sprawiają, że ten model stanie się „must have” sezonu. Przyciemniane soczewki i cienkie zauszniki dodają charakteru glamour, doskonałego dla mężczyzn, którzy nie godzą się na kompromisy i zawsze udaje im się połączyć jakość ze stylem.

VO 2794S  Nigdy nieprzemijający klasyk: okulary słoneczne nieznające schyłku. Ten model, charakteryzujący się zasadniczością kwadratowych linii, młodzieżową formą oraz minimalizmem szczegółów, zadowoli również najbardziej wymagających klientów. Dostępny w wielu kolorach: od klasycznej czerni i szylkretu po niebieski i szary.

VO 2788 Zaprojektowane dla młodych mężczyzn bacznie obserwujących najnowsze tendencje. Ten model okularów korekcyjnych jest odzwierciedleniem eleganckich i nowoczesnych linii, łączących zdecydowane formy z miękkimi zaokrągleniami. Z pewnością zadowoli najbardziej wymagających klientów. Dostępny w szerokiej gamie kolorów: od granatowego poprzez czerwony i szary aż po klasyczną czerń i szylkret.

VO 3820 Hołd dla jakości i niestarzejącej się elegancji. Ten model charakteryzuje się wyjątkowo lekką oprawką, gwarantującą Komfort użytkowania. Odrobiny wesołości nadaje mu kolorowa i zabawna końcówka zauszników. Różne wzory zadowalające różne gusta. Wszystkie oryginalne i niepowtarzalne.

VO 3844 Okulary korekcyjne, które z kontrastów czynią swoją mocną stronę. Model doskonały dla mężczyzn o silnym charakterze i osobowości. Oprawki połowiczne i metalowy front w doskonałym połączeniu z zausznikami z octanu. Jednolitość koloru zauszników (do wyboru: czarny, szylkretowy, czerwony lub niebieski) przerywana jest metalowym
szczegółem tworzącym jedną całość z frontem ozdobionym wypukłym logo.

2013-01-26T14:35:51+00:0026 stycznia 2013|Gwiazdy, Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: