Jolanta Radomska Kobietą Roku 2011

W tegorocznej edycji Plebiscytu Kobieta Dekady, organizowanego przez Onet, tytuł Kobiety Roku otrzymała Jolanta Radomska, znana jako Pani Niteczka.

Nagrody przyznawane są kobietom, które wyróżniły się wpływem na polską rzeczywistość.

– Jolanta Radomska, pomimo choroby z godnością i odwagą, walczy z wieloma przeciwnościami losu i biurokracją – uzasadniono wybór kandydatki.

Plebiscyt Kobieta Dekady ma na celu pokazanie kobiet, które swoją pracą, postawą i postępowaniem sprawiają, że świat staje się lepszy. Kandydatury w plebiscycie zgłaszali internauci, a finalistki wybrała Kapituła Plebiscytu.

Ostatecznego wyboru Kobiety Roku dokonali internauci w głosowaniu, które zakończyło się 25 marca br. W sumie oddano 14 115 głosów, z czego 31% oddanych zostało na Jolantę Radomską – zwyciężczynię plebiscytu. Wśród tegorocznych nominowanych znalazły się także: Danuta Wałęsa, Urszula Lola, Katarzyna Pisarska, Jolanta Radomska, Joanna Szurlej.

Wręczenie nagrody odbyło się 23 kwietnia br. podczas konferencji „Gen sukcesu” organizowanej w ramach cyklu „Sukces pisany szminką” w Hotelu Sheraton.

 

Podziel się wiadomością:

Polecamy również