Strona główna » Blog » Jolanta Kwaśniewska, Henryka Krzywonos-Strycharska i Dorota Wellman o sile kobiecości

Jolanta Kwaśniewska, Henryka Krzywonos-Strycharska i Dorota Wellman o sile kobiecości

Czym jest siła kobiecości? Jak brać sprawy w swoje ręce i skąd brać na to energię? 23 czerwca organizatorzy festiwalu „Teraz ONE. Kobiety dla kultury, kultura dla kobiet” zapraszają wszystkie łodzianki do udziału w inspirującej dyskusji i warsztatach o sile kobiecości „ONE dla innych”. O swoich doświadczeniach opowiedzą najaktywniejsze ONE świata – Jolanta Kwaśniewska, Hanna Zdanowska, Henryka Krzywonos-Strycharska, Dorota Wellman oraz Agnieszka Niedźwiedzka.

W sobotę, 23 czerwca, Instytut Europejski opanują najaktywniejsze ONE świata. Była Pierwsza Dama Polski, Jolanta Kwaśniewska, Prezydent Miasta Łodzi, Hanna Zdanowska, wybitna działaczka Solidarności w czasach PRL, Henryka Krzywonos-Strycharska, dziennikarka i producentka telewizyjna, Dorota Wellman oraz Agnieszka Niedźwiedzka, Prezes Towarzystwa Przyjaciół Niepełnosprawnych podejmą arcyciekawą dyskusję o sile kobiecości i realizowaniu się w różnych życiowych rolach. Zaproszone panie opowiedzą o swoich życiowych i zawodowych doświadczeniach, o trudnościach, jakie napotkały po drodze, a także kształtowaniu niezwykłej umiejętności, jaką jest życie w zgodzie ze sobą. Łodzianki dowiedzą się także, jak swoje wady zamieniać na zalety i skąd czerpać energię do działania. Ponadto, zdobędą cenną wiedzę, jak realistycznie wyznaczać i realizować duże cele.

Po zakończeniu panelu o godz. 13.30 odbędą się inspirujące warsztaty z cyklu „ONE dla innych”. Poprowadzą je: Jolanta Kwaśniewska, Henryka Krzywonos-Strycharska („Kobiety Solidarności”) i Dorota Wellman („Jak ze słabości uczynić siłę?”).

Na panel dyskusyjny zapraszamy w sobotę, 23 czerwca, o godz. 12.30 do Instytutu Europejskiego (ul. Piotrkowska 262), a tuż po jego zakończeniu o 13:30 na cykl warsztatów „ONE dla innych”. Wstęp wolny.

Jolanta Kwaśniewska / foto © MWmedia

2018-03-14T09:34:39+00:0019 czerwca 2012|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: