Strona główna » Blog » Joanna Liszowska, Anna Guzik i inne nowości Polsat Cafe

Joanna Liszowska, Anna Guzik i inne nowości Polsat Cafe

Pięć nowych polskich programów, znane produkcje zagraniczne, reality-show Joanny Liszowskiej, program o zdrowym odżywianiu Anny Guzik – oto jesienna ramówka Polsat Cafe w telegraficznym skrócie.

Joanna Liszowska poprowadzi program „Sposób na faceta”, w którym 12 uczestniczek poddanych zostanie metamorfozie. Pod okiem specjalistów przejdą przemianą wyglądu, a także przemianą wewnętrzną – mają nabrać pewności siebie. Finałem show będzie kolacja z udziałem przystojnego mężczyzny.

Anna Guzik będzie z kolei gospodynią cyklu „Zdrowie na widelcu”, w którym doradzać będzie jakie produkty żywnościowe warto kupować, a jakie nie. Aktorka będzie również przygotowywać zdrowe potrawy we własnej kuchni. Jedzeniu poświęcony będzie też cykl kucharza Jerzego SobieniakaSmacznie, zdrowo, kolorowo”, w którym udzielać będzie on porad jak zachęcić dzieci do jedzenia zdrowych posiłków.

Czwarta nowość to program „Czego pragną kobiety?”, w którym aktor Marek Bukowski (nowa twarz stacji polsat Cafe!) rozmawiać będzie ze znanymi mężczyznami na temat kobiet. Z kolei Magda Modra poprowadzi magazyn „100 rzeczy, które irytują twojego faceta”, w którym celebryci będą opowiadać, co ich złości w kobietach.

W jesiennej ramówce Polsat Cafe pojawią się nowe odcinki znanych już widzom programów jak “Sexy mama”, “Fabryka urody Gali”, “Aleja sław”, „Zrozumieć kobietę”, „Jaka ona jest?”, „Ach, co to był za ślub”, „Zoom na miasto”, „Przez żołądek do serca”, „Dobrenocki”, “Gwiazdy na dywaniku”.

O poszczególnych nowościach i gwiazdach Polsat Cafe w kolejnych artykułach. Zostań z nami, bądź na bieżąco – dopisz się do newslettera, zostań Fanką/Fanem na FB, by o nowościach dowiedzieć się w pierwszej kolejności!

[nggallery id=3397] [nggallery id=3396]
2018-03-14T09:09:55+00:0015 września 2012|Gwiazdy, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: