Joanna Krupa walczy z futrami

Strona główna » Blog » Joanna Krupa walczy z futrami

Joanna Krupa walczy z futrami

Joanna Krupa cieszy sie ze skandali dotyczących jej osoby! Modelka wyznała bowiem, że każda wzmianka o organizacji PETA sprawia, że coraz więcej czytelników odwiedza stronę organizacji.

„Każdy artykuł, każda wzmianka w prasie powoduje, że coraz więcej ludzi odwiedza stronę PETA. W 2005 roku siostra pokazała mi przerażający film PETA. Dowiedziałam się, że skóra jest zdzierana z żywych zwierząt, dlatego że z martwych futra nie są tak dobrej jakości. Noszenie futer to zupełnie co innego niż skórzanych ubrań. Jestem modelką i mam możliwość zwrócenia uwagi na bezmyślne tortury. Jest jeszcze ktoś, kto nie słyszał o aferze futrzanej? Przysięgam, że sama byłam zaskoczona tym, jak szerokim echem odbiła się w prasie moja krytyka wobec osób noszących prawdziwe futra. Cały czas działam na rzecz zwierząt, na mojej polskiej stronie i na Twitterze piszę o tym, że nie kontroluje się sposobu produkcji futer, publikuję zdjęcia psów ze schronisk, dla ktorych szukam właścicieli. Wiem, że po ostatniej burzy nauczyciele w szkołach poruszyli temat zabijania zwierząt. A więc moja działalność odnosi pozytywny skutek”– twierdzi Joanna w rozmowie z tygodnikiem „Gwiazdy”.

Są jednak tacy, jak chociażby stylista Tomasz Jacyków, którzy… otwarcie popierają futra i wojują z ekologami (o czym pisaliśmy tutaj).

A Waszym zdaniem? Zapraszamy do wzięcia udziału w sondzie, znajdziecie ją poniżej oraz w menu bocznym na stronie głównej portalu.

[poll id=”3″]
2018-03-14T12:13:21+00:00 8 listopada 2010|Styl|

2 komentarze

 1. peta 21/12/2010 w 14:11 - Odpowiedz

  Krupa czas się wybudzić z letargu sekty Krajewski ma rację ze to sekta to że promujesz jakąś taka organizację to świadczy o tym że Twój iloraz jest na poziomie dziecka z przedszkola

 2. nusia 26/09/2011 w 13:39 - Odpowiedz

  co do Twojej kampanii a propo futer….
  dla mnie jak i mojego otoczenia takie akcje sa żenujące – walczysz o to, ze oskubią zwierze z futra – a powiedz mi z czego masz portfel od DG, buty od Prady, paski od innego producenta???? Czy kupujesz je z najtańszej dermy – sztucznego wyrobu? i buty nosisz tylko z materiału – wełny ( to tez zwierze) zamszu (to również zwierze)…. etc
  Przecież to jest skóra -tutaj obdzieraja zwierzeta ze SKÓRY a nie futra!!
  Czesto jest tak ze z futra odebra zwierze a ono nadal zyje! A jak ze skóry ogołącą jakiegoś np krokodyla to on juz nie zyje…. czujesz sie z tym lepiej, ze walczysz o cos a tak naprawde robisz to samo tylko w innej postaci?
  Jestes z siebie dumna? No tak bo popieraja Cie inne medialne osoby – a zapytaj zwykłego przeciętniaka co o tym sądzi?
  Skoro juz masz buzke ktora jest rozpoznawalna – zajmij sie pomoca na rzecz ludzi, los zwierzecia od zawsze taki był i będzie.

Zostaw komentarz