Strona główna » Blog » Joanna Krupa walczy z futrami

Joanna Krupa walczy z futrami

Joanna Krupa cieszy sie ze skandali dotyczących jej osoby! Modelka wyznała bowiem, że każda wzmianka o organizacji PETA sprawia, że coraz więcej czytelników odwiedza stronę organizacji.

„Każdy artykuł, każda wzmianka w prasie powoduje, że coraz więcej ludzi odwiedza stronę PETA. W 2005 roku siostra pokazała mi przerażający film PETA. Dowiedziałam się, że skóra jest zdzierana z żywych zwierząt, dlatego że z martwych futra nie są tak dobrej jakości. Noszenie futer to zupełnie co innego niż skórzanych ubrań. Jestem modelką i mam możliwość zwrócenia uwagi na bezmyślne tortury. Jest jeszcze ktoś, kto nie słyszał o aferze futrzanej? Przysięgam, że sama byłam zaskoczona tym, jak szerokim echem odbiła się w prasie moja krytyka wobec osób noszących prawdziwe futra. Cały czas działam na rzecz zwierząt, na mojej polskiej stronie i na Twitterze piszę o tym, że nie kontroluje się sposobu produkcji futer, publikuję zdjęcia psów ze schronisk, dla ktorych szukam właścicieli. Wiem, że po ostatniej burzy nauczyciele w szkołach poruszyli temat zabijania zwierząt. A więc moja działalność odnosi pozytywny skutek”– twierdzi Joanna w rozmowie z tygodnikiem „Gwiazdy”.

Są jednak tacy, jak chociażby stylista Tomasz Jacyków, którzy… otwarcie popierają futra i wojują z ekologami (o czym pisaliśmy tutaj).

A Waszym zdaniem? Zapraszamy do wzięcia udziału w sondzie, znajdziecie ją poniżej oraz w menu bocznym na stronie głównej portalu.

[poll id=”3″]
2018-03-14T12:13:21+00:008 listopada 2010|Styl|

Może zainteresuje Cię również: