zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Joanna Krupa na Mazurach

Joanna Krupa na Mazurach

W jednym z mazurskich gospodarstw kręcono zdjęcia do nowej serii show „Top Model. Zostań modelką”. Piękno przyrody, piękne koniki – Joanna Krupa musiała być w swoim żywiole!

Niestety, do czasu. Do czasu, aż wietnamska świnka Bobi pogryzła Krupę! Kto jeszcze nie słyszał tej wstrząsającej historii?

Wietnamska świnia o imieniu Bobi pogryzła znaną obrończynię zwierząt! Na dodatek podczas… karmienia! Świni, oczywiście. Modelka spędziła kilka godzin w szpitalu, konieczny był zastrzyk przeciwko tężcowi.

– Nie powinnam karmiąc świni pakować jej całej ręki do buzi – mówi w rozmowie z Faktem Joasia. – Moja wina… Zwierzę na szczęście nie zjadło mi palca – dodaje obrończyni zwierząt, która najwyraźniej zapomniała (nie wiedziała?) jak się z nimi obchodzić. Efekt? Capnięcie za palce karmiące świnkę, wizyta w szpitalu, gdzie opatrzono jej pogryzione palce i podano bolesny zastrzyk przeciwko tężcowy.

A to świnia z tej świni! Żeby tak się odpłacić słynnej obrończyni zwierząt! Bo w to, że nie rozpoznała kogo gryzie nie uwierzymy! Joannę znają przecież wszyscy!

A na zdjęciach: piękna wiejska sielanka…

[nggallery id=1537]

 

2011-07-26T11:52:44+01:0026 lipca 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: