Strona główna » Blog » Joanna Koroniewska nową Ambasadorką Avon

Joanna Koroniewska nową Ambasadorką Avon

Avon, w ramach obchodów 20-lecia istnienia marki w Polsce, nawiązał współpracę z  Joanną Koroniewską. Aktorka filmowa i teatralna została Ambasadorką produktów do pielęgnacji twarzy Solutions, które powstały dzięki połączeniu natury z nauką. To już druga polska Gwiazda, która dołączyła w tym roku do licznego grona znanych i cenionych osób współpracujących z Avon.

Joanna Koroniewska została Ambasadorką serii Solutions, przeznaczonej do kompleksowej pielęgnacji twarzy. W formułach Solutions naukowcy Avon zamknęli naturalne składniki dobroczynnie działające na skórę w taki sposób, by wydobyć ich rzeczywisty potencjał. „Wybrałam Solutions, bo to co najlepsze dla mojej skóry pochodzi z naturalnych składników. Teraz moja skóra wygląda tak zdrowo i promiennie, że nie mam nic do ukrycia.” – wyjaśnia aktorka. Receptury zastosowane w produktach zaspokajają indywidualne potrzeby skóry, uwodzą jedwabistą konsystencją, delikatnym zapachem i eleganckimi opakowaniami. Każdy produkt został poddany rygorystycznym badaniom pod względem bezpieczeństwa i efektywności. W skład serii Solutions wchodzi 7 linii: Blask Nawilżenia, Idealna Równowaga, Ukojenie i Ochrona, Równomierny Koloryt, Moc Młodości, Ujędrnianie i Lifting oraz najnowsza Podstawa Pielęgnacji. Joanna Koroniewska do codziennej pielęgnacji stosuje produkty z linii Blask Nawilżenia.

Joanna Koroniewska jest drugą w tym roku polską Gwiazdą, z którą Avon nawiązał współpracę. Marka w tym roku świętuje 20. rocznicę istnienia w Polsce. Avon od lat współpracuje z wieloma znanymi i lubianymi na całym świecie przedstawicielami świata filmu, muzyki czy modelingu. Od 2007 roku rolę globalnego Ambasadora marki pełni światowej sławy aktorka, laureatka Oscara – Reese Witherspoon. Wśród Gwiazd współpracujących z Avon są również wokalistka Fergie, aktorka Courtney Cox i modelka Christy Turlington. Polskimi Ambasadorkami marki są Joanna Koroniewska oraz Edyta Herbuś.

Joanna Koroniewska, foto:MWmedia

2018-03-14T09:49:49+00:0010 kwietnia 2012|Gwiazdy, Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: