zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Joanna Jabłczyńska Ambasadorką Barbie! – wideo

Joanna Jabłczyńska Ambasadorką Barbie! – wideo

Różne cuda zdarzały nam się już opisywać, a i nasze rodzime gwiazdy różne cuda wyczyniają, ale ta wiadomość większość z nas wprawiła w zdumienie. Aktorka Joanna Jabłczyńska została… Ambasadorką Barbie!

Księżniczka pragnąca zostać piosenkarką i gwiazda pop, która choć przez chwilę chciałaby poczuć się jak… prawdziwa księżniczka – tak rozpoczyna się magiczna historia bohaterek najnowszego filmu „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka”. Do poznania niezwykłych przygód bohaterów filmu zaprasza Joanna Jabłczyńska. Gwiazda została twarzą kampanii reklamowej najnowszej serii zabawek firmy Mattel® – „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka”. Aktorka wzięła udział w bajkowej sesji zdjęciowej oraz nagrała piosenkę do filmu „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka” (teledysk poniżej).

– Wzruszająca historia bohaterek filmu „Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka” pokazuje siłę przyjaźni, a także ponadczasowe marzenie, by móc choć na chwilę wcielić się w inną rolę. Joanna Jabłczyńska bez wątpienia odkryła „magiczny sposób” na łączenie różnych życiowych pasji – od dziecka występuje na scenie, jest znana z ról filmowych i dubbingów, realizuje się również jako prawniczka i jest pasjonatką wielu dyscyplin sportowych. Joasia wręcz emanuje pozytywną energią, która udziela się otoczeniu. Jej zaangażowanie i entuzjazm sprawiają, że będzie doskonałą ambasadorką Barbie®! – mówi Anna Penza, Brand Manager w firmie Mattel Poland.

Oczywiście, podzielamy zachwyt Pani menadżer, podziwiamy energię i entuzjazm Joasi, notabene niezwykle sympatycznej i miłej osoby, ale czy aby Joasia nie zaczyna rozmieniać się na drobne? A to angażuje się w akcje kolarsko-fastfoodowe, a to w akcje bułki kontra razowiec… Dziewczęcy, niewinny urok Joasi oczywiście idealnie pasuje do laleczki Barbie, ale może czas dorosnąć? I trochę pograć, w jakimś filmie czy nawet serialu? Mniej akcji na pokaz, więcej na ekranie.

Więcej o Joasi Jabłczyńskiej oraz musicalu Barbie™ Księżniczka i Piosenkarka w serwisie Dzieci ModaiJa

[portfolio_slideshow] http://youtu.be/hpIzWHTpw2w
 
2018-03-14T09:01:57+01:002 października 2012|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: