Strona główna » Blog » Jesienne nowości od VeroStilo

Jesienne nowości od VeroStilo

Jesień to nie tylko nowa pora roku, ale przede wszystkim nowe trendy! Projektanci dodatków i galanterii skórzanych wiedzą, jak ważną rolę w stroju kobiety odgrywa torebka – dostosowali więc jej wygląd do potrzeb każdej z pań.

Kopertówka spisze się idealnie na większe wyjścia, spotkania z przyjaciółkami czy wywiadówki w szkole. To jeden z mniej praktycznych fasonów torebek – noszona w dłoni bywa nieporęczna i łatwo ją gdzieś zostawić. Na szczęście mnogość wzorów i fasonów wynagradza tę małą niedoskonałość.

Kuferki – przez lata kojarzone ze środowiskiem lekarskim, w tym sezonie z dumą wyszły na ulice. Są przede wszystkim pakowne, funkcjonalne i szalenie stylowe. Idealnie współgrać będą z płaszczami i futrami. Odpowiednie przegródki wewnątrz pozwolą utrzymać zawartość w ładzie, a ty zaoszczędzisz w końcu będziesz mogła mieć swój telefon pod ręką.

Teczki oraz pojemne torebki typu shopper, z którymi zaprzyjaźniłyśmy się już wiosną, teraz przybiorą nieco inne formy. Otulone w futra i grubsze skóry, będą służyć na chłodniejsze dni – nie dając się mrozom, deszczom i zawieruchom.

Którą torebkę wybierzesz ty?

[nggallery id=3562]

Wszystkie modele dostępne są w butiku Verostilo.com

2012-10-07T12:43:00+00:007 października 2012|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: