zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Jesienne nowości kosmetyczne

Jesienne nowości kosmetyczne

Tej jesieni na polskim rynku kosmetycznym pojawiły są dwie renomowane marki produktów do makijażu. Te wyrafinowane produkty są przeznaczone dla kobiet, które szukają wysokiej jakości i wydajności. Warto im się przyjrzeć bliżej.

Kosmetyki marek Eve Pearl i Nvey Eco zna już cały świat. Zachwalają je profesjonalni makijażyści, konsumentki i celebrytki. Do tej pory Polki, które znały te marki musiały się w nie zaopatrywać za granicą. Nadszedł wreszcie czas, aby poznały je również kobiety w Polsce. Już teraz wiele tych produktów dostępnych jest w polskim sklepie internetowym VisageShop.pl.

Eve Pearl to ekskluzywna marka kosmetyków wielofunkcyjnych opracowana przez znaną amerykańską wizażytkę z ponad 18-nastoletnim doświadczeniem w makijażu scenicznym i telewizyjnym. Kosmetyki Eve Pearl wyróżnia połączenie funkcji kosmetyków kolorowych z właściwościami odżywczymi produktów pielęgnacyjnych. Wszystko to dzięki unikatowej mieszance specjalnie dobranych witamin, minerałów, białek, peptydów i przeciwutleniaczy zamkniętych w wielofunkcyjnych preparatach kosmetycznych. Ta luksusowa linia produktów do makijażu, która dzięki lekkiej konsystencji pozwala skórze oddychać. Eve jest wysoko cenionym ekspertem w dziedzinie wizażu i urody, dzięki temu często pojawia się w telewizji, zarówno amerykańskiej jak i międzynarodowej. Eve jest również osobistą wizażystka m.in. Meredith Vieira i Arianny Huffington. Od lat współpracuje przy realizacji najpopularniejszych amerykańskich programów takich jak: Good Morning America, Academy Awards, Milionerzy, Saturday Night Live, Tonight Show with Jay Leno. Została 5-krotną laureatką nagrody Emmy w kategorii makijażu profesjonalnego. Jednym z topowych produktów tej marki jest korektor Salmon.

Nvey Eco to australijska marka organicznych kosmetyków do makijażu doceniana na całym świecie. Od 2005 roku znajduje się w czołówce firm specjalizujących się w makijażu organicznym. Swoimi produktami obala mit, zgodnie z którym ekologia nie idzie w parze z jakością i wydajnością produktów kosmetycznych. Dzięki unikalnym metodom produkcji kosmetyki Nvey Eco zachowują swój organiczny profil, zapewniając jednocześnie wysoką jakość i trwałość makijażu. Producenci osiągają takie właściwości bez uciekania się do substancji chemicznych takich jak parabeny i syntetyczne substancje zapachowe, obecnych w większości kosmetyków kolorowych. Ich 100% wolność od toksyn potwierdzają liczne certyfikaty organiczności: NATRUE, NSF i OFC. Obecność certyfikatu NSF pokazuje, że produkt rzeczywiście zawiera co najmniej 70% składników organicznych. Zgodnie z filozofią marki, produkty nie są testowane na zwierzętach.

W ofercie VisageShop dystrybutora kosmetyków, znajduje się duży wybór produktów: podkładów, baz pod makijaż i pod cienie, korektorów, pudrów, róży, bronzerów, kredek do ust i oczu, eyelinerów, maskar, pomadek, cieni i błyszczyków. Słowem wszystko to, co niezbędne do wykonania perfekcyjnego i w pełni profesjonalnego makijażu.

To, co łączy te dwie marki to fakt, iż zostały stworzone z myślą o profesjonalistach oraz kobietach, które cenią sobie perfekcyjny make up połączony z pielęgnacją.

[nggallery id=3677]

2012-10-27T15:04:51+01:0027 października 2012|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: