Strona główna » Blog » Jesienne gwiazdy Polsatu

Jesienne gwiazdy Polsatu

Tej jesieni, wzorem ubiegłego sezonu na antenie Telewizji POLSAT królować będą taniec i muzyka, czyli dwa ekscytujące talent show: druga edycja „Tylko taniec. Got to Dance” oraz czwarta edycja „Tylko muzyka. Must be the music”. Sobotnią przedpołudniową kawę wypijemy w towarzystwie gości nowego lifestylowego programu pod roboczym tytułem „Studio Weekend”. A będzie tam mnóstwo niespodzianek: od sztuki uwodzenia do kulinariów, od relacji z ekskluzywnych pokazów mody do premier teatralnych. Zerkniemy do nowości wydawniczych i za kulisy największych produkcji filmowych, ale to wszystko niech pozostanie jeszcze wielką niespodzianką, którą przedstawimy wkrótce.
Czwartkowe wieczory spędzimy w gronie czterech wspaniałych „Przyjaciółek”, które wciągną nas w swoje ploteczki, miłości i dramaty, ale wcześniej zostaniemy specjalnymi gośćmi „Hotelu 52”. Sprawdzimy co słychać w kamienicy przy ul. Ćwiartki ¾ („Świat według Kiepskich”) a jesienne popołudnia spędzać będziemy w nie zawsze sielskim Wadlewie („Pierwsza miłość”). W niedzielne wieczory rzucimy „Kośćmi”, a w czwartek zgłębimy kryminalne zagadki Miami. W poniedziałki i wtorki razem z Meryl Streep zasmakujemy w kuchni francuskiej, pożegnamy Michela Jacksona oraz odpowiemy na pytanie Hugh Granta i Sarah Jessici Parker czy „Słyszeliśmy o Morganach”.

Pierwsza edycja tanecznego show „Tylko taniec. Got to Dance” okazała się wielkim sukcesem Telewizji POLSAT. Zwycięzca premierowej edycji – samouk Dawid Ignaczak – dostał niebywałą szansę – próbowania swoich sił w Paryżu pod troskliwym okiem Krystyny Mazurówny. W poprzedniej edycji program dał możliwość zaprezentowania swoich talentów tanecznych ponad 200 uczestnikom i tej jesieni nie będzie inaczej! Tancerzy oceniać będzie bardzo energetyzujące jury, swoiste creme de la creme tanecznego świata: Michał Malitowski (najbardziej utytułowany tancerz latino na świecie – wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata obecnie mieszkający w Londynie. Ostatnio zdobył nowe 2 tytuły mistrza – na początku czerwca wygrał Blackpool (zwycięstwo w kategorii Professional Latin Blackpool Dance Festival, to sukces na miarę medalu na igrzyskach olimpijskich), a kilka dni temu odniósł spektakularne zwycięstwo na największym turnieju tańca towarzyskiego na kontynencie azjatyckim – China Open Championships), ekscentryczna Krystyna Mazurówna (przed laty solistka Casino de Paris, tancerka rewii Josephine Baker, autorka wielu choreografii w teatrze „Elysees Montmartre” od 40 lat mieszkająca w Paryżu), „złodziej ludzkich serc”, który całkowicie już wrócił do zdrowia Alan Andersz (aktor i tancerz mocno osadzony w środowisku hip-hopowym. Z zespołem pod wodzą Piotra Galińskiego zdobył 5 tytułów Mistrzów Polski Formacji Tanecznych w stylu latynoamerykańskim do lat 15. Z zespołem V2 Agustina Egurroli zdobył wicemistrzostwo Polski Disco Dance) oraz Joanna Liszowska (utalentowana i wszechstronna aktorka, obdarzona niesamowitym głosem i talentem tanecznym. Udowodniła to olśniewającą rolą Roxy w musicalu „Chicago”).
Gospodarzami programu będą Maciej Dowbor oraz Katarzyna Kępka.

Taneczny talent show „Tylko taniec. Got to Dance” powstał na licencji programu „Got to Dance” emitowanym na brytyjskim kanale Sky One. Licencję zakupiła również amerykańska stacja CBS, gdzie program nadawany jest pod nazwą „Live to Dance”. Dystrybutorem formatu jest Shine International. Producentem i reżyserem polskiej edycji programu jest Jan Kępiński.
Emisja premierowego odcinka drugiej serii „Tylko taniec. Got to Dance” już 7 września o godz. 20.00.

Po trzech spektakularnych sukcesach „Tylko muzyka. Must be the music”, czas na czwartą już edycję talent show. Po wygranej Eneja, każda kolejna edycja najpopularniejszego show w Polsce przynosi nowe odkrycia. Do dziś uczestnicy „Tylko muzyka. Must be the music” po występie w programie wydali sześć płyt, a kilka piosenek królowało na listach przebojów rozgłośni radiowych. W jury niezmiennie zasiądą: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek Łozo Łozowski. Program poprowadzą Maciek Rock i Paulina Sykut.

[nggallery id=3310]

Widzowie śledzący z uwagą historie z życia wzięte będą mogli zobaczyć kolejne odcinki „Dlaczego ja?”, „Malanowski i partnerzy” oraz „Trudne sprawy”.  Dla tych, którzy nade wszystko cenią realizm, Polsat przygotował trzy seriale paradokumentalne: „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?” i „Malanowski i partnerzy”. Historie, które znamy tylko z opowiadań. „Niemożliwe! Naprawdę?!” – słychać komentarze. A jednak! Wydarzenia, które wydają się być tylko literacką fikcją mogą mieć miejsce naprawdę. Niezwykle zawiłe ludzkie relacje, pułapki prawne, pomyłki medyczne to tylko niektóre tematy nowego serialu paradokumentalnego „Nieprawdopodobne a jednak” – nowość na antenie Telewizji POLSAT. Serial „Nieprawdopodobne, a jednak” można oglądać na antenie Polsatu od września, w soboty i niedziele. Producentem serialu jest firma Tako Media Sp. z o.o. Reżyserem nadzorującym tę produkcję jest Okił Khamidow, znany z takich flagowych produkcji Telewizji POLSAT jak: „Świat według Kiepskich”, „Fala zbrodni”, „Pierwsza miłość” oraz innych seriali gatunku scripted docu: „Dlaczego ja?” i „Trudne sprawy”.

Absolutną nowością będzie sobotni program lifestylowy pod roboczym tytułem „Studio Weekend”. Będzie to bardzo ekscytujące dziewięćdziesiąt minut wypełnione niecodziennymi spotkaniami, rozmowami, relacjami z wydarzeń ze wszystkich dziedzin życia, które interesują ciekawego świata współczesnego człowieka – swoisty przewodnik kulturalny i towarzyski. Wciąż trwają prace nad ostatecznym kształtem „Studia Weekend”, który z pewnością zaskoczy widzów Telewizji POLSAT. Program poprowadzą Anna Zejdler – Ibisz i Krzysztof Ibisz.

W poniedziałkowe i wtorkowe wieczory Telewizja POLSAT pokaże wielkie przeboje kinowe ostatnich lat, m.in. „2012”, „Niezniszczalni”, „Julie i Julia”, „Metro strachu”, „Słyszeliście o Morganach?”, „Opancerzony”, „Michel Jackson’s This is it”.

 

2018-03-14T09:17:20+00:001 września 2012|Gwiazdy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: