Strona główna » Blog » Jesienna ramówka Telewizji Polskiej

Jesienna ramówka Telewizji Polskiej

Jesienią sporo ciekawych zmian przygotowanych przez kanały TVP. Największe hity i największe niespodzianki zaprezentowały w siedzibie na Woronicza gwiazdy stacji, nowe twarze oraz znani i popularni prezenterzy i aktorzy.

Wśród gości znaleźli się min. Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak – przedstawiciele serialu „Rodzinka.pl”, gwiazda nowego serialu „Wiadomości z drugiej ręki” – Magdalena Łaska, Joanna Koroniewska, Ada Fijał, Agnieszka Szulim, Paulina Chylewska, Agata Konarska, Tomasz Raczek, Jerzy Zelnik, Anna Popek, Grażyna Szapołowska, Piotr Kraśko oraz prowadząca całą konferencję, Grażyna Torbicka.

Miłośników kultury i sztuki ucieszy wiadomość, że na antenę telewizyjnej Jedynki wraca Teatr Telewizji, będzie też więcej filmów dokumentalnych oraz pasmo edukacyjne dla dzieci i młodzieży, w w Dwójce zaś programy o tematyce kulturalnej.

Widzowie Jedynki będą mogli obejrzeć nowy serial pt. „Rezydencja„, w którym grają m.in. Anna Cieślak, Jan Wieczorkowski, Jerzy Zelnik, Grażyna Szapołowska i Katarzyna Figura. Nie zabraknie miejsca dla kontynuacji takich seriali, jak: „Życie nad rozlewiskiem”, „Ojciec Mateusz”, „Plebania” i „Klan”.

Na antenie TVP1 zagości także nowy talk show „Lubię to!„, prowadzony przez Piotra Kędzierskiego, który „będzie starał się udowodnić widzom, że kultura, to nie jedynie zawartość bakterii w jogurcie, ale coś, bez czego życie traci smak”.

Od pierwszej soboty września o godz. 20 w TVP2 będzie można zobaczyć nowy talent show – „The voice of Poland„. Jurorami w nim są Ania Dąbrowska, Kayah, Andrzej Piaseczny i Adam Darski „Nergal”.
W jesiennej ramówce Dwójki także kolejne sezony seriali „Czas honoru”, „Rodzinka.pl”, „M jak miłość”, „Barwy szczęścia” i „Na dobre i na złe”. Nowością będzie prezentujący świat mediów serial komediowy „Wiadomości z drugiej ręki”.

[nggallery id=1687]

[nggallery id=1688]

 

2011-08-23T14:55:55+00:0023 sierpnia 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: