Strona główna » Blog » Jesienią gwiazdy zabłysną w Teatrze Polonia oraz w Och-Teatrze

Jesienią gwiazdy zabłysną w Teatrze Polonia oraz w Och-Teatrze

Krystyna Janda, Maria Seweryn, Cezary Żak, Magdalena Zawadzka, Wojciech Malajkat, Marian Opania, Jerzy Stuhr, Dorota Kolak czy Krzysztof Globisz… wszyscy ci aktorzy regularnie pojawiają się w Teatrze Polonia oraz Och-Teatrze.

W listopadzie na deskach obu scen zagoszczą jednak aktorzy, których dotychczas nie można było u nas podziwiać – zapraszamy więc na dwie gościnne premiery warszawskie!

Jan Peszek wraz z Błażejem Peszkiem w spektaklu POJEDYNEK – ZABAWA W DETEKTYWA wciągną widzów w fascynującą, mroczną i skomplikowana psychologiczną grę, którą toczą ze sobą pisarz Andrew Wyke oraz jego znajomy – aktor Milo Tindle. Choć z pozoru ich spotkanie to nie jest niczym innym niż pogawędką o literaturze, w istocie okazuje się być pojedynkiem z najwyższą stawką w grze – bo jeśli chodzi o kobietę, chodzi także o życie…

W Teatrze Polonia Jan Peszek wraz z Błażejem Peszkiem staną do pojedynku, któremu sekundować będzie publiczność.

Zapraszamy do Teatru Polonia:
12, 13 i 14 listopada o godz. 19:30!

W Och-Teatrze natomiast mistrzyni metamorfozy Aldona Jankowska, uwielbiana dzięki swoim wcieleniom w postaci posłanki Hojarskiej czy Anny Fotygi z programu „Szymon Majewski Show”, zaprezentuje zupełnie nowy, przygotowany tylko i specjalnie dla Och-teatru spektakl LATAJ Z KRYSTYNĄ!

Zapraszamy do Och-Teatru: 24 i 25 listopada, godz. 20:00!

2018-03-14T08:52:24+00:007 listopada 2012|Gwiazdy, Kultura|

Może zainteresuje Cię również: