Jeff Bridges i Amber Valetta twarzami kampanii Marc O’Polo Jesień-Zima 2013

Strona główna » Blog » Jeff Bridges i Amber Valetta twarzami kampanii Marc O’Polo Jesień-Zima 2013

Jeff Bridges i Amber Valetta twarzami kampanii Marc O’Polo Jesień-Zima 2013

 PODĄŻAJĄC ZA SWOJĄ NATURĄ słowa te są precyzyjnym ucieleśnieniem idei, która towarzyszyła 46 lat temu założycielom Marc O’Polo tworzącym pierwszą własną kolekcję. Zaprojektowali wtedy ubrania dla osób pewnych siebie, stylowych o wyjątkowym wyczuciu mody, ale nie podążającym za każdym najnowszym trendem. Taka filozofia utrzymała się do dziś, a nowoczesny casual to najbardziej trafne określenie marki.

W sezonie jesień/zima 2013 Marc O’Polo po raz pierwszy w historii wybrało ambasadorów marki. Nie było to proste zadanie – „Szukaliśmy kogoś będącego w zgodzie z samym sobą i konsekwentnego w swoich wyborach, kogoś kto rzeczywiście podąża za swoja naturą” – wyjaśniają przedstawiciele marki.

Laureat Oscara, Jeff Bridges okazał się idealny do reprezentowania męskiej linii najnowszej kolekcji Marc O Polo. Obok długoletniej pełnej sukcesów kariery aktorskiej prawdziwą pasją Jeffa są jeszcze muzyka i fotografia. Obecnie przemierza USA koncertując ze swoim zespołem i czując się jak nastolatek spełniający własne marzenia. Poza tym, że Jeff angażuje się w kwestie ochrony środowiska i sprawy społeczne, jeszcze tej jesieni rozpocznie przygotowania do kolejnej roli filmowej. W jaki sposób udaje mu się wciąż stąpać twardo po ziemi pomimo tak wielu zajęć? Podąża za swoja naturą!

Aktorka i modelka Amber Valletta okazała się idealna do reprezentowania damskiej linii najnowszej kolekcji. W wieku zaledwie 21 lat była już ikoną mody trafiając na okładki najlepszych magazynów jak amerykański Vogue, Harper’s Bazaar i Elle. Od tego czasu, Amber Valletta zrobiła także karierę aktorską występując u boku takich sław jak Harrison Ford, Michelle Pfeiffer, Will Smith czy Gerard Butler. Pomimo wielu sukcesów nigdy nie zapomniała o swoim rodzinnym mieście Tulsa. Obecnie bardzo często je odwiedza i prowadzi w nim imprezy charytatywne. Jak udaje sie jej pozostać sobą? Jak godzi własną karierę i obowiązki macierzyństwa? Podąża za swoja naturą!

1 Jeff i Amber

2 Jeff Bridges

3 Amber Valetta

2018-03-14T08:02:28+00:0016 sierpnia 2013|Gwiazdy|