Jedwabna emulsja

Strona główna » Blog » Jedwabna emulsja

Jedwabna emulsja

Firma DONEGAL wprowadziła na polski rynek innowacyjną formułę – Emulsję zmywającą do paznokci z proteinami jedwabiu. Emulsja delikatnie i bezpiecznie usuwa lakier, nie niszcząc paznokci.

Dzięki zawartości protein jedwabiu emulsja Donegal stymuluje wzrost i regenerację naturalnej płytki paznokciowej, pomaga utrzymać prawidłowe jej nawilżenie. Po zastosowaniu emulsji płytka jest bardziej elastyczna i odporna na urazy mechaniczne.

W przeciwieństwie do tradycyjnych zmywaczy, Emulsja z proteinami jedwabiu firmy Donegal nie wysusza płytek paznokci i nie pogarsza kondycji paznokci.

Dzięki zawartości witaminy A paznokcie pozostają naturalnie twarde i błyszczące. Witamina A stymuluje wzrost i regeneracje tkanek, dbając o zdrowy wygląd płytki paznokci. Emulsja Donegal szczególnie polecana jest do delikatnych i cienkich paznokci.

Emulsja z proteinami jedwabiu firmy DONEGAL bez problemów radzi sobie z każdym, nawet najbardziej kolorowym i intensywnym lakierem. Kosmetyk wyróżnia się łagodną i odżywczą formułą, działa ochronnie na paznokcie.

2018-03-14T10:45:22+00:00 30 lipca 2011|Kosmetyki|

3 komentarze

  1. sarunia26 09/08/2011 w 14:32 - Odpowiedz

    te proteiny jedwabiu faktycznie są fajniutkie 🙂 jestem w posiadaniu tego zmywacza i musze przyznac że po zastosowaniu nie wysusza mi tak tej plytki jak inne zmywacze. polecam.

  2. joaska 11/08/2011 w 15:00 - Odpowiedz

    tez mam ten zmywacz i mi sie bardzo podoba. Ma przyjemny zapach ;D

  3. kachulica 15/08/2011 w 18:08 - Odpowiedz

    tez mi pasuje ten zmywacz z donegala, usuwa mi kazdy najmocniejszy kolorek, no i jest tani.

Zostaw komentarz