zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Jean Paul Mynè – długo wyczekiwana włoska marka wchodzi na polski rynek!

Jean Paul Mynè – długo wyczekiwana włoska marka wchodzi na polski rynek!

Jean Paul Mynè to obecnie jeden z najprężniej rozwijających się producentów profesjonalnych kosmetyków do włosów na świecie, czego potwierdzeniem jest rosnąca popularność naturalnych, wegańskich produktów i międzynarodowa ekspansja marki. Nareszcie także Polki będą miały możliwość obcowania z naturą podczas koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów!

 

Jean Paul Mynè – włoskie rytuały

Jean Paul Mynè obala archaiczne kanony pielęgnacji włosów! Podejście do piękna nabiera nowego holistycznego wymiaru, w którym to Ty jesteś głównym punktem odniesienia, a wszystko co dzieje się wokół, dzieje się z uwagi na Ciebie.

Łącząc know-how ekspertów z dziedziny biologii i chemii, opinie najlepszych stylistów i ich klientów Jean Paul Mynè stworzył innowacyjne produkty o niepowtarzalnej zawartości, wydajności i designerskim wyglądzie. Głównym celem marki jest dostarczanie najwyższej jakości kosmetyków, przeznaczonych do wykonywania profesjonalnych zabiegów fryzjerskich.

 

W ofercie Jean Paul Mynè znajdziemy profesjonalne kosmetyki przeznaczone do 6 typów zabiegów:

– pielęgnacji,

– koloryzacji,

– prostowania,

– regeneracji,

– odbudowy,

– nabłyszczenia.

Skład kosmetyków jest w 100% wolny od konserwantów, sztucznych barwników, dzięki czemu kosmetyki nadają się nawet do najbardziej wrażliwej skóry jak i włosów. W dodatku kosmetyki są w pełni wegańskie i ekologiczne. 

 

Polityka jakości Jean Paul Mynè opiera się na czterech prostych zasadach:

1.stosowaniu zatwierdzonych oraz wyselekcjonowanych składników podczas opracowywania preparatów kosmetycznych (substancje potencjalnie szkodliwe są wyeliminowane, produkty nie zawierają formaldehydów parabenów, SLS, SLES);

2. braku kompromisu pomiędzy jakością i ceną podczas doboru składników – tylko surowce wysokiej jakości mogą przynieść doskonałe rezultaty;

3. dystrybucji profesjonalnych produktów (PRO) tylko do wykwalifikowanych i profesjonalnych stylistów;

4. pozyskiwaniu opinii klientów, w celu sprawdzenia stopnia zadowolenia z wyników po wykonanych zabiegach.

Produkty marki Jean Paul Mynè dostępne są w wybranych salonach fryzjerskich na terenie całej Polski.

www.jeanpaulmyne.com.pl

 Jean Paul Myne

2018-03-22T14:51:12+01:0022 marca 2018|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: