Jakub Przygoński ambasadorem

Jakub Przygoński ambasadorem projektu Vistula z Pasją

Ceniony kierowca rajdowy, najszybszy Polak w tegorocznym Dakarze, a także zdobywca Pucharu Świata Cross Country 2018 i aktualny Mistrz Polski w driftingu – Jakub Przygoński, dołączył do grona wyjątkowego projektu „Vistula z Pasją”. Sesja zdjęciowa oraz film promujący jego osobę zostały zrealizowane na profesjonalnym torze wyścigowym oraz na ulicach Warszawy.

Pasja to zagadnienie, które zainspirowało markę Vistula do stworzenia wyjątkowego programu ambasadorskiego „Vistula z Pasją”. Ma on na celu przedstawienie intrygujących mężczyzn, dla których pasja to całe życie. Bohaterowie sesji fotograficznych i filmów wideo reprezentują różne dziedziny życia i zainteresowania. Znajdują się wśród nich sportowcy, muzycy czy pasjonaci kuchni. Jednym z kolejnych bohaterów cyklu jest kierowca rajdowy z wieloma sukcesami – Jakub Przygoński. Jakub Przygoński karierę sportową rozpoczął w wieku 12 lat. Jego wielką inspiracją był dziadek. Obecnie Kuba jest zawodnikiem Orlen Team, który ukończył tegoroczny rajd Dakar na 4. miejscu.

W tym najtrudniejszym rajdzie na świecie Kuba debiutował w 2009 roku z 11. Miejscem w klasyfikacji generalnej w kategorii motocykli. Jednym z największych sukcesów sportowca jest przede wszystkim zwycięstwo w Pucharze Świata w rajdach terenowych i 4. miejsce w rajdzie Dakar. Samochody stały się nie tylko jego sposobem na życie, ale także wielką pasją – rajdowiec jest koneserem zabytkowych aut, które kolekcjonuje od lat. Największe marzenie bohatera Vistuli z Pasją? Wygrać Dakar!

Poniżej link do filmu z udziałem ambasadora projektu Vistula z Pasją: https://www.youtube.com/watch?v=bvJLPpGto_U

Podziel się wiadomością:

Polecamy również