Jaką biżuterię dla mężczyzny wybrać?

Obecnie coraz częściej mężczyźni sięgają po biżuterie. Zdarza się również, iż staje się ona nieodłącznym elementem codziennej stylizacji Panów. Jaką biżuterię wybrać na prezent? Nowoczesna, klasyczna? Złota, srebrna? Z pewnością takie pytania zadają osoby, które rozważają zakup biżuterii jako prezentu dla mężczyzn. Aby nieco ułatwić Wam zadanie, przygotowaliśmy kilka propozycji, które z pewnością sprawdzą się podczas wielu okazji bez względu na wiek osoby obdarowywanej.

BIŻUTERIA DLA MĘŻCZYZN

 

Ze względu na szeroki wybór różnych dodatków dla Panów, podzieliśmy nasze propozycje pod względem wieku, co zapewne ułatwi zakupy wielu osobom.

 

WIEK 18 – 25

 

W tym przypadku możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Młodzi mężczyźni o wiele częściej wybierają odważne stylizacje, dlatego warto skorzystać z nowoczesnych inspiracji. Poniżej kilka sprawdzonych pomysłów.

 

Naszyjniki męskie

 

To jedna z popularniejszych propozycji. Obecnie młodzi mężczyźni coraz chętniej sięgają po zawieszki w kształcie małego krzyżyka. Możemy wybrać złotą lub srebrną propozycję.

 

Jednak w warto rozważyć również plecionki ze skóry, które świetnie komponują się z letnimi stylizacjami.

 

Bransoletki

 

Większość Panów w swoim życiu nosiła bransoletki. Czarna ze skórzanych pasków lub niebarwionej skóry sprawdzi się bez względu na wiek.

 

Spinki do mankietów

 

Oferta spinek do mankietów jest naprawdę szeroka, więc możemy wybierać spośród różnych możliwości: klasyczne na kształt figur geometrycznych, przypominające rower, wybrany napis, czy nawet malutkie zdjęcie. Będzie to świetny pomysł na prezent na przykład z okazji 18-tych urodzin.

 

Kolczyki

 

Wielu młodych mężczyzn nosi kolczyki, dlatego warto również rozważyć ich zakup. Subtelny diamencik z pewnością ucieszy odważnego chłopaka.

 

WIEK 26 – 45

 

Panowie w tym wieku zazwyczaj rozwijają swoją karierę, dlatego biżuterie warto wybierać pod względem wykonywanej przez nich pracy.

 

Zegarek

 

Zegarki zdecydowanie należą do najczęściej wybieranych prezentów dla mężczyzn, którzy cenią sobie szyk i elegancję. Większość facetów na co dzień nosi zegarki, dlatego warto w tym przypadku rozważyć konkretny zakup. Należy pamiętać, że mniej wcale nie oznacza lepiej, dlatego wybranie sprawdzonych marek z pewnością będzie bezpieczne i zapewni użytkowanie zegarka przez lata.

 

Spinki do krawatów

 

W tym przypadku spinki to prawdziwe „must have” mężczyzny pracującego. Nie zapominajmy również o wielu uroczystościach rodzinnych, podczas których obowiązuje określony dress code. Dla panów po 26 roku życia warto wybierać klasyczne zdobienia. Krótka złota lub srebrna spinka powinna stanowić ciekawy prezent.

 

Wiek 45 i więcej

 

Chociaż mówi się, że wielu mężczyzn po 40 roku życia odczuwa drugą młodość, w przypadku wyboru biżuterii należy zachować rozwagę. Tak naprawdę wszystkie wyżej opisane propozycje sprawdzą się dla Panów w tym przedziale, jednak warto pamiętać, że jest to grupa mężczyzn, która ceni sobie jakość i funkcjonalność.

 

Zegarek z zaawansowanymi funkcjami na klasycznym skórzanym pasku, naszyjnik z krzyżykiem oraz tradycyjne spinki z grawerem z pewnością sprostają oczekiwaniom.

Artykuł powstał przy współpracy z Karkosik.pl
Podziel się wiadomością:

Polecamy również