Strona główna » Blog » Jaką bieliznę wybiera Natasza Urbańska?

Jaką bieliznę wybiera Natasza Urbańska?

Kolekcja B’ONE’ marki MUSES stworzona przez duet Urbańska&Komornicka miała swoją premierę 12 marca. Na wybiegu towarzyszyła jej bielizna marek PanacheTrinny&Susannah, stanowiąc świetne uzupełnienie stylowej kolekcji zaprojektowanej przez artystkę i jej przyjaciółkę z myślą o kobietach w każdym rozmiarze i wieku.

W pokazie kolekcji Nataszy – oprócz profesjonalnych modelek – udział wzięły wyłonione podczas castingu zwyczajne kobiety o różnych kształtach. To właśnie o ich idealnie dopasowaną bieliznę zadbała marka Masquerade z oferty Panache. Z kolei marka Trinny & Suzannah zapewniła rewolucyjną bieliznę, która „wyrzeźbiła” ich sylwetki.

Stylizacja, która wzbudziła duże zainteresowanie podczas pokazu to biały płaszcz Muses i utrzymany w stylistyce retro komplet bielizny Deity (Masquerade) z gęsto tkanej, włoskiej satyny. Starannie wykonany biustonosz w połączeniu z wysokimi figami z oferty marki, która oferuje biustonosze w rozmiarach D-H już od 60 cm pod biustem świetnie wpasował się klimat całej kolekcji Muses. Inną ciekawą stylizację stanowiło połączenie przez projektantki czarnej marynarki z wysokimi figami Delphi (Masquerade). Bielizna wykonana z czarnej, eleganckiej, włoskiej satyny ozdobiona haftem w kolorze kości słoniowej dopełniła stylizację, nadając jej nieco buduarowy, odważny charakter. Z bardzo ciepłym przyjęciem spotkała się także nieco ponad siedemdziesięcioletnia modelka, która prezentowała jasny kostium. Jej kobiece kształty zostały podkreślone i wymodelowane dzięki bieliźnie Trinny & Suzannah, a biust świetnie uniesiony i zebrany w biustonoszu Orla (Masquerade).

Kolekcja MUSES ‘B’ONE’ to debiut na najwyższym poziomie. Natasza Urbańska mówiąc o swojej kolekcji podkreślała: „Nasza kobieta, to kobieta szczęśliwa, spełniona, z charyzmą, niekoniecznie w rozmiarze zero. Może być troszkę przy tuszy, troszkę starsza, niepełnoletnia. Ma przyciągać wzrok. Często mijam takie dziewczyny na ulicy i właśnie je chcemy ubierać”. Miejmy nadzieję, że pod fantastyczną kreacją zawsze znajdzie się idealnie dopasowana bielizna dopełniająca styl i pozwalająca kobiecie czuć się komfortowo w każdym momencie.

[nggallery id=4409]

foto: mat. pras. MUSES Urbańska&Komornicka

2013-03-27T10:18:16+00:0027 marca 2013|Gwiazdy, Moda|