Strona główna » Blog » Jaka będzie jesień? W modzie!

Jaka będzie jesień? W modzie!

W Marks & Spencer zapowiada się bardzo ciekawie. W kolekcjach przeplatają się różne trendy. Czasem uzupełniają się, a czasem wykluczają. Z jednej strony mamy modę na męski styl i wiążący się z nim minimalizm, z drugiej luxe craft, pełen przepychu, kipiący różnorodnością faktur, kolorów i tkanin. A to dopiero początek!

Masculine / Feminine
Gra płci to clue tego trendu. Tradycyjnie męskie kształty zmysłowo feminizuje materiał: kaszmir, sztuczne futro, koronka. Prostokątne, luźne góry dopełniają wąskie spodnie i spódnice przed kolano, tworząc atmosferę tajemniczej i pewnej siebie elegancji.

[nggallery id=1289]

60’s pop
Błyszcząco i kolorowo. Królują sukienki i płaszcze w kształcie litery A, do nich stylizowane torebki i nakrycia głowy. Długości mocno przed kolano, rękaw często 3/4, kontrastowe połączenia kolorów. Duże wzory, duże cekiny, dużo zamieszania!

[nggallery id=1286]

Historical Romance
Ziemia obiecana romantyczek: wysokie dekolty, seksownie podkreślona sylwetka, wiele odmian czerni i koronek, na głowie najlepiej toczek. Obok koronki sensualna skóra i poliuretan – kobiecość na najwyższym poziomie!

[nggallery id=1287]

Retro Glamour
Kolejny ukłon w stronę romantyczek: sukienki z bufiastymi rękawami, długie rękawiczki, kapelusze z szerokim rondem, kobiece maksi płaszcze. Urok sylwetki z minionych lat połączono z nowoczesnymi wzorami i fakturą. Dużo głębokich czerwieni, pomarańczy, niebieskości.

[nggallery id=1290]

Luxe Craft
Kipi przepychem i różnorodnością barw, faktur i materiałów. Długości maksi i mini, duże dzianinowe swetry, kamizelki ze sztucznego futra, etniczne wzory. Zupełna swoboda w mieszaniu materiałów, sylwetka luźna, najlepiej otulona kilkoma warstwami ubrań.

[nggallery id=1288]

foto: Marks & Spencer ®

2011-06-15T09:29:27+00:0015 czerwca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: