Strona główna » Blog » Jak zostać królową balu? Karnawałowe wskazówki i porady

Jak zostać królową balu? Karnawałowe wskazówki i porady

Trwa karnawał, czas prawdziwej zabawy i szaleństwa. W tym roku wyjątkowo długi, bo trwający aż do 21 lutego. Co zrobić, żeby w tym czasie zostać królową karnawału? Recepta na sukces jest prosta. Razem z Maximus Fashion Center podpowiadamy na co zwrócić uwagę i jak się przygotować do gorączki karnawałowej nocy.

1. Zanim wybierzesz kreację, ustal jaki charakter będzie miała impreza, na która się wybierasz. Ważne, aby Twój strój był odpowiednio dobrany, i abyś nie wyróżniała się wśród gości zbyt swobodną lub za bardzo formalną kreacją.

2. Wybierając się na zakup idealnej kreacji, warto zastanowić się, czego konkretnie poszukujemy – sukni balowej czy wystrzałowej bluzki? W Maximus Fashion Center jest wiele butików oferujących paniom stylową odzież. Mając sprecyzowany cel wyprawy, ułatwimy sobie zadanie.

3. Pamiętajmy! Zasada numer jeden tegorocznego karnawału – wszystko błyszczy. Dlatego wybierajmy ubrania z połyskujących materiałów, z naszytymi cekinami, w kolorze złota i srebra.

4. Ostatni szlif to odpowiednie dodatki i biżuteria. Szpilki i kopertówka nadadzą całości odpowiedni, wieczorowy charakter, a ozdobny naszyjnik, długie połyskujące kolczyki lub szeroka błyszcząca bransoletka dodadzą szyku całej stylizacji.

2018-03-14T10:02:14+00:001 lutego 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: