Strona główna » Blog » Jak zostać Fashion Victim?

Jak zostać Fashion Victim?

Ruszyła druga edycja konkursu Planety FM „Pret-a-Planet” organizowanego z myślą o fanach mody i dobrego stylu. Nagrodą główną jest profesjonalna sesja zdjęciowa, której efekty będzie można zobaczyć w magazynie KMAG.

Konkurs „Pret-a-Planet” rozpoczął się na antenie Planety FM 4 kwietnia. Przez tydzień będzie można wysyłać smsy pod numer 7123 (koszt 1,23 zł z VAT). W jego treści słuchacze muszą krótko uzasadnić dlaczego to właśnie im należy się wygrana.

Zwycięzca poczuje się jak prawdziwa gwiazda modelingu. Weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, do której przygotuje go osobisty stylista. Wcześniej czeka ich wspólne modowe szaleństwo w sklepie House. Za make up będą odpowiadać eksperci z M.A.C. Najlepsze zdjęcia z sesji zostaną opublikowane w magazynie KMAG.

Codziennie w programie „Poranny Wake Up” prowadzący będą wybierać najciekawsze nadesłane uzasadnienia słuchaczy. 8 kwietnia (piątek) z półfinalistów zostanie wyłoniony zwycięzca. Pozostali otrzymają zestawy kosmetyków M.A.C.

Ubiegłoroczną edycję konkursu „Pret-a-Planet” wygrała 23-letnia Małgosia z Warszawy. Wzięła udział w sesji z udziałem Michała Piróga. Szczegóły tegorocznej akcji można znaleźć na www.planeta.fm. Konkurs „Pret-a-Planet” będzie nadawany na antenie Planety FM w Warszawie, Krakowie i Łodzi.

2011-04-06T06:05:25+00:006 kwietnia 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: