zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Jak znaleźć prawdziwą miłość i być kochanym za to, jakim się jest

Jak znaleźć prawdziwą miłość i być kochanym za to, jakim się jest

Jak uchronić się przed łowczyniami tytułów i posagów? Jak znaleźć prawdziwą miłość i być kochanym za to, jakim się jest, a nie za to, co się ma? Udawać zwykłego faceta!

Trzej prawdziwi książęta z egzotycznych krajów, kawalerowie, przebyli daleką drogę do Anglii, by tu szukać miłości swojego życia. Jednak aby mieć pewność, że osoby, z którymi się spotykają, kochają ich za to, jacy są, a nie ze względu na ich majątek i status społeczny, książęta mieszkają i pracują tak jak zwykli ludzie – po raz pierwszy w życiu. We wspólnym domu w nadmorskim kurorcie Brighton dzielą się codziennymi obowiązkami, jak, pranie, sprzątanie, robienie zakupów, co jest dla nich nie lada wyzwaniem.

Książęta, jak wszyscy single, chodzą na randki, przeszukują serwisy internetowe i odwiedzają nadmorskie puby w poszukiwaniu upragnionej miłości. Cała trójka ma trzy tygodnie na znalezienie miłości. Pod koniec pobytu w Anglii monarchowie wyjawią swoim wybrankom prawdę o swoim pochodzeniu i zabiorą je ze sobą do swoich królestw!

[nggallery id=1152]

Żona dla księcia
Od 20 maja 2011 r., piątki o godz. 15.30

2011-05-19T10:40:31+01:0019 maja 2011|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: