partnera w łóżku

Jak zaskoczyć partnera w łóżku?

Seks w związku gra szalenie istotną rolę i na relacje między partnerami wpływa znacznie bardziej, niż początkowo mogłoby nam się wydawać. Nie daj się rutynie i zobacz, jak zaskoczyć partnera w sypialni.

Rutyna w relacji między partnerami potrafi zniszczyć niejeden związek. Właśnie z tego względu element zaskoczenia jest czymś, czego na żadnym etapie związku nie powinniśmy ignorować. Co więcej, zaskakiwać partnera warto nie tylko w codziennym życiu, lecz również w różnego rodzaju sytuacjach intymnych po to, aby podtrzymać między wami wzajemne pożądanie. Nie da się ukryć, że takie niespodzianki są nie tylko miłe, ale także sprawiają, że partnerzy nie tracą sobą wzajemnego zainteresowania. Sprawdź, jak zaskoczyć go w sypialni.

Jak zaskoczyć partnera w łóżku?

Seksowna bielizna

Od dawna wiadomo, że mężczyźni są wzrokowcami. Nic dziwnego, że do seksualnego pobudzenia niekiedy wystarczy im jedynie tak niepozorny element, jak nowa, seksowna bielizna swojej partnerki. Dlatego aby temperatura w waszym związku nie uległa ochłodzeniu, wyrzuć starą bieliznę i zainwestuj w seksowne szorty, stringi, pończochy, biustonosze oraz zmysłowe koszulki nocne. Dużo tego, prawda? Bez obaw, w dzisiejszych czasach dobrej jakości bielizna damska wcale nie musi kosztować majątku. Poznaj sklep Internetowy www.bielizna9.com i przekonaj się o tym sama.

Łóżkowe eksperymenty

Każda sytuacja intymna wygląda łudząco podobnie do poprzedniej, a wasze niegdyś ulubione pozycje sprawiają, że w czasie seksu macie ochotę ziewać? Nie czekaj i skończ z tym już dziś! Rutyna w łóżku często rzutuje na wszystkie inne sfery zarówno związku, jak i życia codziennego każdego z partnerów. Nie dopuść do tego, abyście z czasem zaczęli zastanawiać się nad tym, czy warto szukać wrażeń poza związkiem i bez zawahania zdecyduj się na łóżkowe eksperymenty. Testujcie nieznane wam wcześniej pozycje, a do intymnych igraszek włączcie zabawki erotyczne i olejki do masażu.

Poza schematem

Niemal wszystkie pary z biegiem czasu wypracowują pewien schemat, z którego ciężko później jest się wyłamać. O ile codzienne życie zgodnie z planem często nam służy, o tyle schematy w sytuacjach łóżkowych już niekoniecznie. Kto powiedział, że seks zawsze musi zaczynać się i kończyć na łóżku? Gdzie jest powiedziane, że łóżkowe trójkąty to coś, nad czym nie warto się nawet zastanawiać? Otwórz się na nowe i przełam dotychczasowe schematy. Nie tylko zyskasz uznanie partnera, ale także wzbudzisz w nim dawno już uśpione względem ciebie pożądanie.

Pewność siebie

Kompleksy nie pozwalają ci patrzeć w lustro? Wciąż powtarzasz partnerowi, co ci się w sobie samej nie podoba? Nie rób tego nigdy więcej, a jeśli musisz, nie próbuj robić tego w czasie łóżkowych igraszek. Nic tak nie gasi pożądania i namiętności jak niepewna siebie kobieta. Pewne siebie, niezależne, zdecydowane i nieużalające się nad sobą kobiety zawsze pociągały mężczyzn. Jeśli naprawdę chcesz przeżyć wewnętrzną metamorfozę przede wszystkim pamiętaj, że w jego oczach jesteś tym, co tak naprawdę o sobie myślisz. Popracuj nad sobą, zmień tok myślenia i pokaż mu, że pewność siebie to twoje drugie imię, a światło w sypialni nie jest ci straszne.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również