zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Jak się pozbyć cellulitu? – wideo

Jak się pozbyć cellulitu? – wideo

Takich plakatów filmowych w Polsce jeszcze nie było! Niczym rozsypane kawałki puzzle’a dziewięć tajemniczych posterów ukrywa ekscytującą prawdę o „Jak się pozbyć cellulitu” – komedii nadchodzącego roku.

Dziś premiera pierwszego z serii dziewięciu plakatów promujących najnowszą komedię Andrzeja Saramonowicza „Jak się pozbyć cellulitu. Autorem plakatów jest Trent Payne, właściciel brytyjskiej agencji 77 Creative, który pracował przy kampaniach filmowych takich hitów jak „Bridget Jones”, „To właśnie miłość” czy kolejnej odsłony przygód Jamesa Bonda „Śmierć nadejdzie jutro”. „Jak się pozbyć cellulitu” to jego pierwszy projekt filmowy w Polsce.

Każdy z bohaterów najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza otrzymał własną ikonę z zaszyfrowaną o sobie informacją. Każda z tych ikon znajdzie się na oddzielnym plakacie, poświęconym każdej postaci. Analizując kod z plakatów uważny czytelnik będzie miał możliwość dotarcia do „sekretnych” relacji między bohaterami, a od 4 lutego 2011 roku, czyli od dnia premiery – już jako uważny widz – będzie mógł skonfrontować wnioski z własnego śledztwa z „mocno pojechaną” rzeczywistością filmu.

Premiery plakatów dotyczących poszczególnych postaci już wkrótce. Jako pierwszy zostanie ujawniony kod Kornelii – tajemniczej masażystki, granej przez Magdalenę Boczarską. Dziś poster nr 1 otwierający naszą zabawę. Wynika z niego niezbicie, że do prawdy „jak pozbyć się cellulitu” trzeba się naprawdę głęboko dokopać, co może nie jest sposobem wyrafinowanym, ale skutecznym i prostym. Chwilami wręcz zabójczo prostym…

„Jak się pozbyć cellulitu” to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki – Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) – poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.
W rolach mniej lub bardziej natrętnych mężczyzn zobaczymy Tomasza Kota, Wojciecha Mecwaldowskiego, Cezarego Kosińskiego i Rafała Rutkowskiego.

„Jak się pozbyć cellulitu” trafi do kin 4 lutego 2011.


2018-03-14T12:12:22+01:0011 listopada 2010|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: