Jak PRAGaNĘ fashion vol 3. – edycja świąteczna

Strona główna » Blog » Jak PRAGaNĘ fashion vol 3. – edycja świąteczna

Jak PRAGaNĘ fashion vol 3. – edycja świąteczna

Zapraszamy Państwa do udziału w świątecznej edycji targów mody Jak PRAGaNĘ Fashion vol. 3, które odbędą się 15 grudnia br. (niedziela) w godz. 12:00 – 20:00 na warszawskiej Pradze, w Śnie Pszczoły (budynek Konesera), mieszczącym się przy ul. Ząbkowskiej 27/31.

Będzie to trzecia edycja naszych targów. Wśród wystawców – młodzi polscy projektanci, biżuteria, dodatki, butiki vintage.

To wspaniała okazja do zaopatrzenia się w niestandardowe ubrania oraz dodatki, które mogą stać się wspaniałym prezentem pod choinkę. Atrakcją wieczoru będzie pokaz mody z początku ubiegłego stulecia przygotowany przez grupę projektową NOSTALGIA. W trakcie naszych targów, co już jest elementem stałym, każdy z przybyłych gości będzie mógł poddać się metamorfozie makijażowej (o co zadba firma PAESE Cosmetics) oraz stylistycznej (pod okiem Marty Kaczmarzyk), a następnie utrwalić efekty tych zmian na zdjęciach (wykona je Tomasz Międzybrodzki). Wszystkie atrakcje są oczywiście za darmo.

Wśród wystawców znajdziecie Państwo młodych i początkujących projektantów (jak Glamojucie by M.R.Y.), lubianego Pana-kroka (twórcę kolorowych skarpetek dla pań i panów) mnóstwo niebanalnej biżuterii i ciekawych dodatków oraz retro ciuchów.

Wystarczy tylko 15 grudnia w godzinach 12:00 – 20:00 odwiedzić Sen Pszczoły (ul. Ząbkowska 27/231)!

Adres eventu na fb: https://www.facebook.com/events/260434300771572

Zgłoszenia wystawców przyjmujemy na: skarbyzszafy@gmail.com

Organizatorzy targów: Giggii Events, Skarby z Szafy, Sen Pszczoły.

Serdecznie zapraszamy!

jakPRAGANEfashion

2018-03-14T07:51:37+00:0021 listopada 2013|Patronaty|

Może zainteresuje Cię również: