Strona główna » Blog » Jak PRAGaNĘ fashion vol.1. już za nami

Jak PRAGaNĘ fashion vol.1. już za nami

Jak PRAGaNĘ fashion zorganizowane przez Skarby z Szafy oraz Fantastic Studio to pierwsza edycja targów, które odbyły się w miniony weekend na Pradze Północ. 14 czerwca były one częścią Nocy Pragi, w której uczestniczyło ponad 50 różnych instytucji kulturalnych, kawiarni, pubów. Podczas targów zjawiło się mnóstwo kupujących, a w piątkowy wieczór (targi trwały od 18 do północy) atmosferę podgrzewały drum’n’bassowe rytmy DJ Starsky’ego. Wśród wystawców spotkać można było radosnego Filantropa z asortymentem czapeczkowo – koszulkowym, przeurocze Eve of Arts z wyjątkowymi naszyjnikami, Be Vintage z przepięknymi torbami hand-made, niezawodny butik Gdzie Jest Vintage?, cudne gadżety Frywolnej Koronki, jak również mroczne i niebanalne propozycje W.I.L.K.a i wiele innych.

W sobotę, 15 czerwca targi wystartowały od 12:00 w południe. Dodatkową atrakcją dnia była możliwość wykonania profesjonalnego makijażu u Mary Kay. Pod okiem stylistki Marty Kaczmarzyk można było przejść metamorfozę, a następnie uczestniczyć w sesji zdjęciowej.

Targi okazały się dużym sukcesem i były wyjątkowe pod każdym względem. Piątkowe nocne szaleństwo zakupowe połączone z imprezą, w sobotę przerodziło się w mekkę mody i stylu. Dobór wystawców był na tyle różnorodny, iż każdy mógł znaleźć coś dla siebie – od biżuterii, rękodzieła, poprzez styl vintage, na młodych polskich projektantach kończąc.

Targi zostały zorganizowane w ponad stuletnich budynkach Fantastic Studio – miejsce okazało się strzałem w dziesiątkę. Organizatorzy – Skarby z Szafy oraz Fantastic Studio już myślą o kolejnych targach i intensywnie poszukują nowych atrakcji. Do zobaczenia już wkrótce!

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo na stronie www.facebook.com/skarbyzszafy

[nggallery id=4823]

2013-06-19T05:26:03+00:0019 czerwca 2013|Biznes, Moda, Styl, Świat Kobiet|