Strona główna » Blog » Jak oryginalne zapakować komunijny prezent?

Jak oryginalne zapakować komunijny prezent?

Pytanie bardzo na czasie, bowiem sezon komunijny w pełni, a media prześcigają się w publikacjach na temat tego, co wypada podarować, a co w tym roku już jest passe. Lista modnych prezentów jest zaskakująca, od zegarka po skuter, ale najczęściej wybierane są wciąż nowe modele telefonów komórkowych, ipadów, tabletów i laptopów. Czasem trudno rozeznać, kto będzie czerpał większą przyjemność z prezentu: obdarowujący czy obdarowany, bo pewne jest, że obie strony są żywotnie zainteresowane nowinkami technicznymi, które powyższe zawierają.

Jeśli nawet zdążyliśmy już wybrać i zakupić prezent z najmodniejszej listy na jakiś czas przed uroczystością , to zazwyczaj temat opakowania zostawiamy na tzw. koniec, czyli ostatnią chwilę, w której zazwyczaj tracimy pomysły i w nerwowym amoku wybieramy rozwiązanie najbardziej oczywiste i najmniej praktyczne: okazjonalną papierową torebkę lub torbę, nigdy nie grzeszącą oryginalną grafiką i, co tu dużo mówić, psującą efekt.

Dla tych, którzy zdecydowali się na zakup prezentu w postaci telefonu, ipada, tableta czy laptopa proponujemy oryginalne opakowanie w postaci etui, które jednocześnie będzie trwałą ochroną prezentu w rękach uradowanego „komunisty” ( lub obdarowanej „komunistki”). Stylowe i efektowne etui w różnych rozmiarach i kolorach oferuje w swojej kolekcji marka SUSHI, produkty dostępne na www.mobilefashion.pl. Oferta jest tak bogata, że z pewnością zaspokoi oczekiwania najbardziej wytrawnych znawców tematu ( opakowań) i może stanowić źródło inspiracji do kolejnych zakupów. Dla koneserów gadżetów polecamy SUSHIMIS, też dostępne na www.mobilefashion.pl.

Dobre opakowanie to „wisienka na torcie”, który mamy nadzieję będzie wszystkim smakował w ten szczególny czas, czego obdarowującym i obdarowywanym życzymy.

[nggallery id=4621]
2018-03-14T08:14:32+00:007 maja 2013|Modny drobiazg, Styl|