yosh-jak-i-gdzie-kupować-markowe-sukienki-asos (1)

Jak i gdzie kupować markowe sukienki ASOS

W dzisiejszym świecie, w dobie szybkiego i nastawionego na konsumpcję, trybu życia często szukamy sposobów na zaoszczędzenie czasu. Aby sprostać naszym oczekiwaniom, w ostatnim czasie powstało dużo sklepów internetowych, które oferują szeroką gamę produktów z darmową dostawą i zwrotem. Stacjonarne butiki także wyczuły ten trend i rozszerzyły swoją ofertę o możliwość zakupów online.

W Internecie możemy znaleźć rodzime sklepy z Polski oraz te z Europy. Wśród nich największych z internetowych sklepów w Wielkiej Brytanii, Asos, który oferuje darmową wysyłkę również do Polski.

Sukienki Asos czy te ze sklepu stacjonarnego?

Część z nas obawia się zakupów w sieci ze względu na prawdopodobieństwo wyboru niewłaściwego rozmiaru lub z trudności zweryfikowania czy dany model będzie pasować do sylwetki. Jednak pokusa kupienia fasonów dostępnych tylko w Anglii i po okazyjnych cenach często jest silniejsza.

Nie ma sensu z tym walczyć, zwłaszcza, gdy zauważona w Internecie sukienka nie może dać nam spokoju i myślimy o niej 24 godziny na dobę. Niektórym pokusom można ulec, a zakupy online nie sprawią Ci żadnych problemów, jeśli tylko rozsądnie się do nich przygotujesz.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem ze strony Asos?

Przede wszystkim pamiętaj, że sukienki asos posiadają rozmiary brytyjskie. Rozmiary 6,8,10,12 będą odpowiadały kolejno naszym rozmiarom 34,36,38,40 i XS,S,M,L. Przed zakupem spójrz na tabelę rozmiarów (size guide), uzyskasz tam informacje dotyczące dokładnych rozmiarów producenta.

Pamiętaj też, by zapoznać się z informacjami zawartymi w opisie, na przykład na temat wzrostu i rozmiaru modelki – dzięki temu ocenisz przypuszczalną długość i szerokość fasonu. Internetowa strona sklepu ma dołączoną bardzo dokładną i szczegółową rozmiarówkę także dobranie odpowiedniego rozmiaru butów czy sukienki asos to czysta przyjemność!

Czas na buty! Jak dobrać rozmiar?

Buty są jednym z najczęściej kupowanych produktów w Internecie. Ryzyko dobrania złego rozmiaru w tym przypadku jest dosyć małe, ponieważ producenci podają dokładną długość wkładki w centymetrach. Jak prawidłowo zmierzyć swoją stopę? Połóż ją na kartce papieru, odrysuj kontur. Następnie zmierz długość stopy począwszy od największego palca do pięty i gotowe!

Jeśli jesteś przywiązana do danej marki pamiętaj, że rozmiar nie zmieni się w zależności od tego, czy kupujesz baleriny czy buty sportowe. Warto pamiętać jednak o tym, że buty sportowe są zazwyczaj szersze od balerin. Jeśli więc nie jesteś posiadaczką wąskiej stopy i kupujesz buty sportowe w rozmiarze 37, przy zakupie balerinek warto jest kupić model o pół rozmiaru większy. Tkanina też ma znaczenie. Buty wykonane z naturalnych skór po pewnym czasie trochę się rozciągają.

Bielizna – czy warto ją kupować w Internecie?

Kupowanie bielizny w Internecie nie będzie rozczarowaniem jeśli zrobisz to z głową. Przed zakupem warto upewnić się, czy na pewno mamy taki rozmiar jak myślimy. Twoje ciało cały czas się zmienia, lepiej mierzyć się często a już na pewno przed internetowymi zakupami. Należy zapoznać się także z tabelą rozmiarów producenta, ponieważ w niektórych wypadkach mogą się one nieznacznie różnić.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również