Strona główna » Blog » Jak być kobietą zadbaną finansowo

Jak być kobietą zadbaną finansowo

Poznaj główną przyczynę bankructw wielu gospodarstw domowych. I dowiedz się, co Ty możesz dla siebie zrobić, aby przejąć kontrolę nad swoimi pieniędzmi i być kobietą nie tylko z klasą, ale i z kasą…

Wciąż olbrzymia część kobiet — singielek i mężatek, kobiet sukcesu i bezrobotnych, biznesmenek i gospodyń domowych czy artystek — z kompletnie irracjonalnych powodów nie chce wziąć na siebie odpowiedzialności za swoje pieniądze. Wolą oddać kontrolę nad finansami swoim partnerom albo zdać się na los… Tak jakby świat cyferek, wyliczeń, finansowych planów i założeń należał z natury rzeczy do świata mężczyzn, a przywiązywanie zbytniej wagi do kwestii pieniędzy — odejmowało nam kobiecości.

Niestety, w życiu bywa różnie i nie zawsze będziemy mogły polegać na mężu, rodzicach, przyjaciołach czy pracodawcy. Czysta statystyka: w 2010 roku statystyczny Polak żył 72,1 lat, a Polka 80,6 lat. Czy nie byłoby dobrze wiedzieć, tak na wszelki wypadek, jak poradzić sobie, gdyby nie było już na kogo liczyć? A może już teraz chcesz wpłynąć na to, żeby każdego miesiąca było łatwiej Twojej rodzinie i Tobie? Możesz to zrobić tylko w jeden sposób: dzięki odpowiedniej WIEDZY.

Co realnie da Ci książka
Jak być kobietą zadbana finansowo”?

  • Pomimo tego, że przeraża Cię temat finansów i książka zawiera wiele informacji o najróżniejszych instrumentach finansowych – zastosujesz tylko to, co będzie Ci najbardziej odpowiadać. Lepiej, żebyś wzięła na tapetę „tylko” wydatki i budżet wspólny z mężem, niż przerażona wielością zagadnień nie zrobiła nic w obszarze finansów i zdała się na łaskę losu.
  • Zdobywając wiedzę zawartą w książce, przyczynisz się do większego dobrostanu Twojej rodziny.
  • Staniesz się inspiracją dla Twoich koleżanek, które być może także zainteresują się tematem finansów, biorąc z Ciebie przykład. Dzięki temu im także będzie żyło się lepiej. Któraś z nas musi być pierwsza!
  • Dowiesz się, jak zapobiec finansowej katastrofie, gdybyś miała kiedykolwiek zostać zupełnie sama lub sama z dziećmi (odpukać! Tfu tfu!).
  • Dowiesz się, jak z chaosu w życiu i finansach wprowadzać porządek małymi krokami.
  • Dowiesz się, jak mieć więcej pieniędzy, nie pracując więcej, tylko lepiej nimi zarządzając.
  • Poczujesz dumę i ulgę płynącą ze świadomości, że opanowałaś tę część swojego życia, która dotychczas była poza Twoim zasięgiem.

Przeczytaj tę książkę i zacznij uczyć się, „jak być kobietą zadbaną finansowo”, tak samo jak nauczyłaś się dbać o swoją edukację, karierę i wygląd. Bowiem wszystkim, czego potrzebujesz — jesteś ty sama!

Pobierz darmowy fragment!

Dowiedz się więcej i zamów już dziś!

2018-03-14T09:41:27+00:0022 maja 2012|Biznes, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: