zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Jacquetta Wheeler o swojej współpracy z TONI&GUY

Jacquetta Wheeler o swojej współpracy z TONI&GUY

TONI&GUY w wielkim stylu opanowuje polski rynek. Wejściu brytyjskiej marki towarzyszy wiele pozytywnej energii i wydarzeń, a to za sprawą kolejnych modowych kooperacji z gwiazdami zarówno z naszego jak i zagranicznego podwórka. O swojej przygodzie w Polsce z marką TONI&GUY na blogu vogue.com pisze brytyjska top modelka Jacquetta Wheeler.

Swoje wejście na polski rynek brytyjska marka TONI&GUY zaznaczyła mocno i głośno. Na premierowej imprezie oprócz licznie przybyłych polskich gwiazd, pojawiła się również Jacquetta Wheeler – brytyjska top modelka, znana z kampanii największych domów mody, m.in.: Gucci, Calvin Klein, Prada, Versace.

Jacquetta uświetniła swoją obecnością finałowy pokaz jednego z 4 polskich projektantów, prezentując zjawiskowy biały, połyskujący garnitur, będący częścią pokazu w stylu CLASSIC.

Serce brytyjskiej gwiazdy podbiła casualowa kreacja od Agnieszki Maciejak. Jacquetta Wheeler pokochała jej charakterystyczne legginsy, w których pojawiła się po oficjalnej części imprezy, a potem z dumą zaprezentowała na swoim blogu na vogue.com.

Fascynacja nie była chwilowa. Jacquetta wkleiła na swojego bloga zdjęcia z imprezy Vogue Festival, na której wystąpiła właśnie w legginsach Maciejak. Łącząc je z czarną, półprzezroczystą bluzką uzyskała rewelacyjny efekt!

Jacquetta z sentymentem wspomina pobyt w Warszawie i poleca miasto jako zdecydowanie godne odwiedzenia. Dzięki marce TONI&GUY, o Polsce i polskiej modzie dowiedzieli się wszyscy czytelnicy popularnego na całym świecie bloga modelki na vogue.com.

Link do publikacji: http://www.vogue.co.uk/blogs/jacquetta-wheeler/2012/05/08/warsaw-rising

2018-03-14T09:33:24+01:0012 lipca 2012|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: