Strona główna » Blog » Jabłczyńska pomaga z Uśmiechem

Jabłczyńska pomaga z Uśmiechem

W piątek, 18 marca w Galerii Mokotów odbyła się inauguracja akcji „Uśmiech pomaga”, której pomysłodawcą jest Fundacja Hospicyjna. Udział w niej wzięli Joanna Jabłczyńska i Mateusz Damięcki, którzy są ambasadorami tego przedsięwzięcia.

W akcji „Uśmiech pomaga” może wziąć udział każdy, bo polega ona na rozdawaniu uśmiechów na rzecz chorych w hospicjach. Wystarczy w weekend 18 – 20 marca przyjść do Galerii Mokotów, wejść do specjalnej kabiny do robienia zdjęć obrandowanej wizerunkiem jej ambasadorów i zrobić zdjęcie swojego uśmiechu. Osoby, które wezmą udział w akcji otrzymają wydruk swojego zdjęcia wraz z informacją o Fundacji Hospicyjnej. W Galerii Mokotów kabina zostanie umieszczona na parterze centrum, w sąsiedztwie salonu Smyk.
W weekend 18-20 marca w Galerii Mokotów będzie można się też dowiedzieć jak zostać wolontariuszem lub podarować 1% podatku Fundacji Hospicyjnej. W kabinie do dzielenia się uśmiechami zawiśnie także tablica, na której można będzie napisać kilka słów od siebie i skierować je do podopiecznych hospicjum.

[nggallery id=875]

 

2018-03-14T11:36:32+00:0019 marca 2011|Zdrowie|

Może zainteresuje Cię również: