Strona główna » Blog » Izabella Scorupco twarzą Dr Irena Eris Tokyo Lift

Izabella Scorupco twarzą Dr Irena Eris Tokyo Lift

Znana aktorka, była dziewczyna Bonda i Mariusza Czerkawskiego, została Ambasadorką nowej linii kosmetyków Dr Irena Eris Tokyo Lift. Z tej okazji Izabella Scorupco wzięła udział w konferencji prasowej prezentującej nową serię TOKYO LIFT 35+.

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris podpisało dwuletni kontrakt z Izabellą Scorupco, która będzie ambasadorką marki Dr Irena Eris. W listopadzie pojawi się ona w pierwszej kampanii reklamowej nowej serii TOKYO LIFT 35+. Kampania promuje nowatorską linię ekskluzywnych kosmetyków dla młodych kobiet, inspirowaną najnowszą technologią i kulturą Japonii, które zawierają innowacyjny kompleks flawonoidów z perłowca japońskiego, dzięki któremu mogą skutecznie opóźniać proces starzenia tkankowego skóry i przywrócić jej młody wygląd.

Izabella Scorupco od czasu występu u boku Pierca Brosnana w filmie „Golden Eye” stała się ucieleśnieniem kobiecego piękna i seksapilu. W Polsce podobną sławę przyniosła jej postać Heleny Kurcewiczówny w „Ogniem i Mieczem” w reżyserii Jerzego Hoffmana. W badaniach kobiety określają ją jako osobę atrakcyjną, zmysłową, naturalną, dbającą o swoje ciało i urodę, elegancką, nowoczesną, mającą klasę i styl. W ubiegłych latach serie kosmetyczne marki Dr Irena Eris promowały: Elżbieta Penderecka, Małgorzata Niemen, Weronika Rosati i Emmanuelle Seigner.

[nggallery id=401]

2010-11-24T11:29:00+00:0024 listopada 2010|Gwiazdy, Kosmetyki, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: